Motorola Razr 70 Ultra
Spesifikasjoner for Motorola Razr 70 Ultra
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr 70 Ultra |
| Kunngjort | Onsdag 29. April 2026 |
| Lansert | Onsdag 29. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €1,390 |
Design
| Høyde | 171.5 mm (6.75 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 7.2 mm (0.28 tommer) |
| Vekt | 199 g (7.02 oz) |
| Materialer | Ramme: Aluminium Front: Gorilla Glass Ceramic (foldet) Forside: Plast (Utfoldet) |
| Farger | brun, Lilla |
| Tetthetssertifiseringer | IP48 |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 7 tommer |
| Oppløsning | 1224 × 2992 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Pikseltetthet | 462 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 87.3% |
| Topplysstyrke | 5000 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 4320 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 16GB |
| Lagring | 512GB |
| Type internlagring | UFS 4.0 |
| Varianter | 512GB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 2.0 μm, 1/1.56" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ultravidvinkel ), 1.2 μm, 1/2.93" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Vidvinkel ), 1.28 μm |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 68 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 30 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Tri-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Razr 70 Ultra
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr 70 Ultra?
Prisen på Motorola Razr 70 Ultra er €1,390, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Razr 70 Ultra lansert?
Motorola Razr 70 Ultra ble lansert Onsdag 29. April 2026.
-
Er Motorola Razr 70 Ultra tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Razr 70 Ultra er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra veier omtrent 199 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr 70 Ultra?
Skjermen til Motorola Razr 70 Ultra er 7 tommer.
-
Støtter Motorola Razr 70 Ultra 5G-nett?
Ja, Motorola Razr 70 Ultra støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.