Motorola Razr 60 Ultra
Spesifikasjoner for Motorola Razr 60 Ultra
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr 60 Ultra |
| Modellalias | XT2551-6 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Torsdag 24. April 2025 |
| Lansert | Fredag 25. April 2025 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | $1,299.99 £897.99 €620.82 |
Design
| Høyde | 171.5 mm (6.75 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 7.2 mm (0.28 tommer) |
| Vekt | 199 g (7.02 oz) |
| Materialer | Bakside: silikonpolymer (økoskinn) Ramme: Aluminium (6000-serien) Front: Gorilla Glass Ceramic (foldet) Forside: Plast (Utfoldet) Hengsel: Rustfritt stål |
| Farger | brun, mørkegrønn, Rosa, Rød |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandighet (opptil 1,5 m i 30 min) |
| Tetthetssertifiseringer | IP48 |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 7 tommer |
| Oppløsning | 1224 × 2912 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Pikseltetthet | 464 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 84.1% |
| Topplysstyrke | 4500 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Ceramic, Mohs nivå 5 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 4320 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB, 1TB |
| Type internlagring | UFS 4.0 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorstørrelse Multi-Directional PDAF Optisk bildestabilisering (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 12 mm, 122° ( Ultravidvinkel ), 0.6 μm PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofunksjoner | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Vidvinkel ), 0.64 μm |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Kapasitet | 4700 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 68 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 30 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band eller Tri-band: Varierer etter marked eller region |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Dolby Atmos, Snapdragon Sound-teknologi, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Motorola Razr 60 Ultra
Videoanmeldelser
Bilder av Motorola Razr 60 Ultra
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr 60 Ultra?
Prisen på Motorola Razr 60 Ultra er €620.82, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Razr 60 Ultra lansert?
Motorola Razr 60 Ultra ble lansert Fredag 25. April 2025.
-
Er Motorola Razr 60 Ultra tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Razr 60 Ultra er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra veier omtrent 199 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr 60 Ultra?
Skjermen til Motorola Razr 60 Ultra er 7 tommer.
-
Støtter Motorola Razr 60 Ultra 5G-nett?
Ja, Motorola Razr 60 Ultra støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.