Oppo Find N6
Spesifikasjoner for Oppo Find N6
Generelt
| Merke | Oppo |
| Modellnavn | Find N6 |
| Modellalias | PLP110 (Internasjonal) PLP120 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Tysdag 17. Mars 2026 |
| Lansert | Fredag 20. Mars 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €1,250 |
Design
| Høyde | 159.9 mm (6.30 tommer) |
| Bredde | 145.6 mm (5.73 tommer) |
| Tykkelse | 4.2 mm (0.17 tommer) |
| Vekt | 225 g (7.94 oz) |
| Materialer | Bak: Glass Ramme: Aluminiumlegering Front: NanoCrystal-glass (falt) Forside: Plast (Utfoldet) Hengsel: titanlegering (grad 5) |
| Farger | Svart, Oransje, Titan |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykkvannsstråler; nedsenkbar til 1 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP58, IP59 |
| Designfunksjoner | Selvhelbredende minneglass-teknologi (intern skjerm), Støtte for stylus (begge skjermer), Ikke merkbar fold |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO OLED, LTPO OLED |
| Skjermstørrelse | 8.12 tommer |
| Oppløsning | 2248 × 2480 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 412 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 90.9% |
| Topplysstyrke | 2500 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | NanoCrystal glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger 2160Hz PWM Dimming Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch-skjerm Støtte for Ultra HDR-bilder |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 4.6 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB, 1TB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | ColorOS 16 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 200 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Vidvinkel ), 0.5 μm 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Periskop-telefoto ), 0.64 μm, x3 Optisk zoom, 1/2.75" Sensorstørrelse 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultravidvinkel ), 0.64 μm, 1/2.75" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Fargespektrumsensor Hasselblad fargekalibrering Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofunksjoner | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm, 1/3.42" Sensorstørrelse 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm, 1/3.42" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS, HDR |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 6000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 80 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 50 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading Omvendt trådløs lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band eller Tri-band: Varierer etter marked eller region |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | forbedret med Dolby Atmos, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Dobbelt gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
| Ekstrafunksjoner | Aluminiumramme i 7000-serien av flykvalitet Programmerbar strømforsyning (PPS) Quick Charge Satellittforbindelse (samtaler/meldinger/SOS) - kun på 1TB-modellen Universell hurtigladingsspesifikasjon (UFCS) USB Power Delivery |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Oppo Find N6
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Oppo Find N6?
Prisen på Oppo Find N6 er €1,250, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Oppo Find N6 lansert?
Oppo Find N6 ble lansert Fredag 20. Mars 2026.
-
Er Oppo Find N6 tilgjengelig i butikkene?
Ja, Oppo Find N6 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Oppo Find N6?
Oppo Find N6 veier omtrent 225 gram.
-
Hvor stor skjerm har Oppo Find N6?
Skjermen til Oppo Find N6 er 8.12 tommer.
-
Støtter Oppo Find N6 5G-nett?
Ja, Oppo Find N6 støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Hvor mange kameraer har Oppo Find N6?
Oppo Find N6 har Trippelkamera bak og Dobbeltkamera foran.