Xiaomi Redmi Note 15 Special
Spesifikasjoner for Xiaomi Redmi Note 15 Special
Generelt
| Merke | Xiaomi |
| Modellnavn | Redmi Note 15 Special |
| Lansert | Søndag 01. Mars 2026 |
| Status | Ryktet |
Design
| Høyde | 165 mm (6.50 tommer) |
| Bredde | 75.4 mm (2.97 tommer) |
| Tykkelse | 7.4 mm (0.29 tommer) |
| Farger | Svart, Rød, Hvit |
| Motstandsdyktighet | Støvtett og vannbestandig (nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.77 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2392 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 388 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 89.1% |
| Topplysstyrke | 3200 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | HyperOS 3 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 0.61 μm, 1/2.88" Sensorstørrelse PDAF 2 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 5800 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 45 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | 24-bit/192kHz Hi-Res-lyd, Dolby Atmos, Hi-Res trådløs lyd, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Optisk fingeravtrykkssensor under skjermen Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Xiaomi Redmi Note 15 Special
Ofte stilte spørsmål
-
Når er forventet lanseringsdato for Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Ryktene sier at Xiaomi Redmi Note 15 Special kommer Søndag 01. Mars 2026.
-
Er Xiaomi Redmi Note 15 Special tilgjengelig i butikkene?
Nei, Xiaomi Redmi Note 15 Special er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hvor stor skjerm har Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Skjermen til Xiaomi Redmi Note 15 Special er 6.77 tommer.
-
Støtter Xiaomi Redmi Note 15 Special 5G-nett?
Ja, Xiaomi Redmi Note 15 Special støtter 5G på bånd n1, n2.
-
Hvor mange kameraer har Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Xiaomi Redmi Note 15 Special har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.