OnePlus Nord CE6 Lite
Spesifikasjoner for OnePlus Nord CE6 Lite
Generelt
| Merke | OnePlus |
| Modellnavn | Nord CE6 Lite |
| Status | Ryktet |
Design
| Farger | Svart, Andre farger |
| Motstandsdyktighet | Støvtett Vannbestandighet |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.7 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2400 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 393 ppi |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 6300 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 6 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6GB |
| Lagring | 128GB |
| Type internlagring | UFS |
| Varianter | 128GB 6GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/1.95" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 2 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.4, 24 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.0" Sensorstørrelse |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 7000 mAh |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av OnePlus Nord CE6 Lite
Ofte stilte spørsmål
-
Er OnePlus Nord CE6 Lite tilgjengelig i butikkene?
Nei, OnePlus Nord CE6 Lite er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hvor stor skjerm har OnePlus Nord CE6 Lite?
Skjermen til OnePlus Nord CE6 Lite er 6.7 tommer.
-
Hvor mange kameraer har OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.