Xiaomi Mi Mix 3
Spesifikasjoner for Xiaomi Mi Mix 3
Generelt
| Merke | Xiaomi |
| Modellnavn | Mi Mix 3 |
| Modellalias | M1810E5A (Internasjonal) |
| Kunngjort | Torsdag 01. November 2018 |
| Lansert | Torsdag 01. November 2018 |
| Status | Utgått |
| Priser | €730 |
Design
| Høyde | 157.9 mm (6.22 tommer) |
| Bredde | 74.7 mm (2.94 tommer) |
| Tykkelse | 8.5 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 218 g (7.69 oz) |
| Materialer | Bakside: Ceramic Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Forbudt by blå, Jade Green, Onyx svart, Safirblå |
Skjerm
| Skjermtype | Super AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.39 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2340 piksler |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 403 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 85% |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass 5-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm HDR Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 845 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 10 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.8 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 6GB, 8GB, 10GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 2.1 |
| Varianter | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 10GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 9.0 (Pie), Kan oppgraderes til {0} Android 10 (Quince Tart) |
| Brukergrensesnitt | MIUI 12 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 12 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorstørrelse 4-axis OIS Dual-Pixel PDAF 12 MP ( Telefoto ), 1.0 μm, 1/3.4" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Kontinuerlig opptaksmodus Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/60 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 24 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Vidvinkel ), 0.9 μm, 1/2.8" Sensorstørrelse 2 MP ( Dybdesensor ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 3200 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 10 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Virtuell nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Xiaomi Mi Mix 3
Videoanmeldelser
Bilder av Xiaomi Mi Mix 3
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Xiaomi Mi Mix 3?
Prisen på Xiaomi Mi Mix 3 er €730, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Xiaomi Mi Mix 3 lansert?
Xiaomi Mi Mix 3 ble lansert Torsdag 01. November 2018.
-
Er Xiaomi Mi Mix 3 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Xiaomi Mi Mix 3 selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Xiaomi Mi Mix 3?
Xiaomi Mi Mix 3 veier omtrent 218 gram.
-
Hvor stor skjerm har Xiaomi Mi Mix 3?
Skjermen til Xiaomi Mi Mix 3 er 6.39 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Xiaomi Mi Mix 3?
Xiaomi Mi Mix 3 har Dobbeltkamera bak og Dobbeltkamera foran.