OnePlus 6T McLaren
Spesifikasjoner for OnePlus 6T McLaren
Generelt
| Merke | OnePlus |
| Modellnavn | 6T McLaren |
| Kunngjort | Torsdag 13. Desember 2018 |
| Lansert | Torsdag 13. Desember 2018 |
| Status | Utgått |
| Priser | €700 |
Design
| Høyde | 157.5 mm (6.20 tommer) |
| Bredde | 74.8 mm (2.94 tommer) |
| Tykkelse | 8.2 mm (0.32 tommer) |
| Vekt | 185 g (6.53 oz) |
| Materialer | Bak: Glass Ramme: Aluminium Front: Gorilla-glass 6 |
| Farger | Hastighet oransje |
Skjerm
| Skjermtype | Optic AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.41 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2340 piksler |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 402 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 85.6% |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass 6-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 845 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 10 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.8 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 10GB |
| Lagring | 256GB |
| Type internlagring | UFS 2.1 |
| Varianter | 256GB 10GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 9.0 (Pie), Kan oppgraderes til {0} Android 10 (Quince Tart) |
| Brukergrensesnitt | OxygenOS 10.0 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 16 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Vidvinkel ), 1.22 μm, 1/2.6" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 20 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/2.8" Sensorstørrelse PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED-blits |
| Funksjoner | Kontinuerlig opptaksmodus Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 480 fps |
| Videofunksjoner | Auto HDR, Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 3700 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 30 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | DLNA, Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av OnePlus 6T McLaren
Videoanmeldelser
Bilder av OnePlus 6T McLaren
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster OnePlus 6T McLaren?
Prisen på OnePlus 6T McLaren er €700, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble OnePlus 6T McLaren lansert?
OnePlus 6T McLaren ble lansert Torsdag 13. Desember 2018.
-
Er OnePlus 6T McLaren tilgjengelig i butikkene?
Nei, OnePlus 6T McLaren selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren veier omtrent 185 gram.
-
Hvor stor skjerm har OnePlus 6T McLaren?
Skjermen til OnePlus 6T McLaren er 6.41 tommer.
-
Hvor mange kameraer har OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.