Vivo V70 FE
Spesifikasjoner for Vivo V70 FE
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | V70 FE |
| Modellalias | V2550 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Måndag 09. Mars 2026 |
| Lansert | Tysdag 17. Mars 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | ₹40,890 |
Design
| Høyde | 163.7 mm (6.44 tommer) |
| Bredde | 76.2 mm (3.00 tommer) |
| Tykkelse | 7.6 mm (0.30 tommer) |
| Vekt | 200 g (7.05 oz) |
| Materialer | Bak: Plast Ram: Plast Front: Glass |
| Farger | mørkeblå, Lilla, Sølv |
| Motstandsdyktighet | støv- og vannbestandig (tåler høytrykk-vannstråler; kan nedsenkes til 1,5 m i opptil 2 timer) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.83 tommer |
| Oppløsning | 1260 × 2800 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 449 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 90.7% |
| Topplysstyrke | 1900 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Mohs nivå 4 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.5 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Lagring | 128GB, 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | OriginOS 6 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Vidvinkel ), 1/1.56" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultravidvinkel ), 1/4.0" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Ring-LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS, Optisk bildestabilisering (OIS) |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Vidvinkel ), 0.7 μm, 1/3.1" Sensorstørrelse 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Vidvinkel ) Autofokus (AF) (Kun India) |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 7000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 90 W |
| Funksjoner | Bypass-lading Omvendt kablet lading Kablet lading fra 0–100 % på 60 minutter (som oppgitt) |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Optisk fingeravtrykkssensor under skjermen Nærhetssensor |
| Ekstrafunksjoner | Darkness Glow-teknologi (markedsavhengig) |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo V70 FE
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo V70 FE?
Prisen på Vivo V70 FE er ₹40,890, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo V70 FE lansert?
Vivo V70 FE ble lansert Tysdag 17. Mars 2026.
-
Er Vivo V70 FE tilgjengelig i butikkene?
Ja, Vivo V70 FE er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE veier omtrent 200 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo V70 FE?
Skjermen til Vivo V70 FE er 6.83 tommer.
-
Støtter Vivo V70 FE 5G-nett?
Ja, Vivo V70 FE støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE har Dobbeltkamera bak og Dobbeltkamera foran.