Nothing Phone (4a)
Spesifikasjoner for Nothing Phone (4a)
Generelt
| Merke | Nothing |
| Modellnavn | Phone (4a) |
| Modellalias | A069 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Torsdag 05. Mars 2026 |
| Lansert | Torsdag 05. Mars 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €389 £379 ₹31,449 |
Design
| Høyde | 164 mm (6.46 tommer) |
| Bredde | 77.6 mm (3.06 tommer) |
| Tykkelse | 8.6 mm (0.34 tommer) |
| Vekt | 204 g (7.20 oz) |
| Materialer | Bak: Glass Ram: Plast Front: Gorilla Glass 7i |
| Farger | Svart, Blå, Rosa, Hvit |
| Motstandsdyktighet | Støvtett og vannbestandig (mot vannsprut) Vannbestandig ifølge produsent (opptil 25 cm i 20 min) |
| Tetthetssertifiseringer | IP64 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.78 tommer |
| Oppløsning | 1224 × 2720 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 440 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 87.2% |
| Topplysstyrke | 4500 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass 7i-glass, Mohs nivå 5 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger 2160Hz PWM Dimming Kapasitiv berøringsskjerm HDR10+ Multitouch-skjerm Støtte for Ultra HDR-bilder |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2700 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava), med opptil 3 store Android-oppgraderinger |
| Brukergrensesnitt | Nothing OS 4.1 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 50 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/1.57" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.9, 80 mm ( Periskop-telefoto ), 0.64 μm, x3.5 Optisk zoom, 1/2.75" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ultravidvinkel ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Panorama Ultra XDR |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofunksjoner | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optisk bildestabilisering (OIS) |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm, 1/3.42" Sensorstørrelse |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 5080 mAh (Internasjonal) 5400 mAh (India) |
| Kablet ladeeffekt | 50 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading Kablet lading fra 0–100% på 64 minutter (som oppgitt) Kablet lading fra 0–50 % på 22 minutter (som oppgitt) |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Optisk fingeravtrykkssensor under skjermen Nærhetssensor |
| Ekstrafunksjoner | 63 mini-LED, 6 individuelt adresserbare soner |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Nothing Phone (4a)
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Nothing Phone (4a)?
Prisen på Nothing Phone (4a) er €389, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Nothing Phone (4a) lansert?
Nothing Phone (4a) ble lansert Torsdag 05. Mars 2026.
-
Er Nothing Phone (4a) tilgjengelig i butikkene?
Ja, Nothing Phone (4a) er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Nothing Phone (4a)?
Nothing Phone (4a) veier omtrent 204 gram.
-
Hvor stor skjerm har Nothing Phone (4a)?
Skjermen til Nothing Phone (4a) er 6.78 tommer.
-
Støtter Nothing Phone (4a) 5G-nett?
Ja, Nothing Phone (4a) støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Nothing Phone (4a)?
Nothing Phone (4a) har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.