Vivo iQOO 15T
Spesifikasjoner for Vivo iQOO 15T
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | iQOO 15T |
| Status | Ryktet |
Design
| Høyde | 163.4 mm (6.43 tommer) |
| Bredde | 76.7 mm (3.02 tommer) |
| Tykkelse | 8.3 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 216 g (7.62 oz) |
| Materialer | Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Grå, Andre farger |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykksvannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.83 tommer |
| Oppløsning | 1260 × 2800 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 144 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 450 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 89.9% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm PWM Dimming |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 4.21 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 kjerner) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB, 1TB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | OriginOS 6 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 200 MP ( Vidvinkel ), 0.5 μm, 1/1.56" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.1, 15 mm ( Ultravidvinkel ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse Autofokus (AF) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 8000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 100 W |
| Funksjoner | Bypass-lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v6.0 |
| USB-porter | USB Type-C |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | 24-bit/192kHz Hi-Res-lyd, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Ultralyd fingeravtrykksensor under skjermen |
| Ekstrafunksjoner | Bakpanel med fargeskifte (kun i grått) Programmerbar strømforsyning (PPS) USB Power Delivery |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo iQOO 15T
Ofte stilte spørsmål
-
Er Vivo iQOO 15T tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo iQOO 15T er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hva veier Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T veier omtrent 216 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo iQOO 15T?
Skjermen til Vivo iQOO 15T er 6.83 tommer.
-
Støtter Vivo iQOO 15T 5G-nett?
Ja, Vivo iQOO 15T støtter 5G på bånd n1, n2.
-
Hvor mange kameraer har Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.