Ulefone Tab A12 Pro
Spesifikasjoner for Ulefone Tab A12 Pro
Generelt
| Merke | Ulefone |
| Modellnavn | Tab A12 Pro |
| Kunngjort | Fredag 01. Mai 2026 |
| Lansert | Måndag 01. Juni 2026 |
| Status | Kommer snart |
Design
| Høyde | 277.8 mm (10.94 tommer) |
| Bredde | 191.5 mm (7.54 tommer) |
| Tykkelse | 7.5 mm (0.30 tommer) |
| Vekt | 610 g (21.52 oz) |
| Farger | Grå |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 12.2 tommer |
| Oppløsning | 2400 × 1600 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 90 Hz |
| Bildeformat | 3:2 |
| Pikseltetthet | 236 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 83.3% |
| Topplysstyrke | 450 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Mohs nivå 4 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Nei |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Unisoc T7300 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 6 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2200 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB |
| Type internlagring | UFS 2.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ), 1.12 μm |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ), 1.12 μm |
| Videostøtte | Ja |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 9000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | 103 dB, Fire høyttalere, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Nærhetssensor (kun tilbehør) |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Ulefone Tab A12 Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Når er forventet lanseringsdato for Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro lanseres Måndag 01. Juni 2026.
-
Er Ulefone Tab A12 Pro tilgjengelig i butikkene?
Nei, Ulefone Tab A12 Pro er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hva veier Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro veier omtrent 610 gram.
-
Hvor stor skjerm har Ulefone Tab A12 Pro?
Skjermen til Ulefone Tab A12 Pro er 12.2 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.