Ulefone Note 22
Spesifikasjoner for Ulefone Note 22
Generelt
| Merke | Ulefone |
| Modellnavn | Note 22 |
| Kunngjort | Fredag 01. Mai 2026 |
| Lansert | Måndag 01. Juni 2026 |
| Status | Kommer snart |
| Priser | €60 |
Design
| Høyde | 135.6 mm (5.34 tommer) |
| Bredde | 70.2 mm (2.76 tommer) |
| Tykkelse | 11.1 mm (0.44 tommer) |
| Vekt | 161 g (5.68 oz) |
| Farger | Svart, Blå, Oransje |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 5 tommer |
| Oppløsning | 480 × 854 piksler |
| Bildeformat | 16:9 |
| Pikseltetthet | 196 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 72.4% |
| Topplysstyrke | 400 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Nei |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Unisoc T7100 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 28 nm |
| Maks CPU-hastighet | 1.6 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB |
| Lagring | 32GB |
| Varianter | 32GB 3GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 2 MP |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 720p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 0.3 MP |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 3000 mAh |
| Utskiftbarhet | Utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 5 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-porter | USB Type-C |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Ulefone Note 22
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Ulefone Note 22?
Prisen på Ulefone Note 22 er €60, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når er forventet lanseringsdato for Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 lanseres Måndag 01. Juni 2026.
-
Er Ulefone Note 22 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Ulefone Note 22 er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hva veier Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 veier omtrent 161 gram.
-
Hvor stor skjerm har Ulefone Note 22?
Skjermen til Ulefone Note 22 er 5 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.