Oppo K15 Pro
Spesifikasjoner for Oppo K15 Pro
Generelt
| Merke | Oppo |
| Modellnavn | K15 Pro |
| Modellalias | PMH110 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Onsdag 01. April 2026 |
| Lansert | Fredag 03. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €400 |
Design
| Høyde | 158.3 mm (6.23 tommer) |
| Bredde | 75.1 mm (2.96 tommer) |
| Tykkelse | 8.3 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 203 g (7.16 oz) |
| Materialer | Ramme: Aluminium Front: Crystal Shield Glass |
| Farger | Svart, Grå, Rosa, Sølv |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykksvannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.59 tommer |
| Oppløsning | 1256 × 2760 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 144 Hz |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 460 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 88.9% |
| Topplysstyrke | 1200 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Crystal Shield-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 8500 Super |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3400 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MC8 |
| RAM | 12GB |
| Lagring | 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | ColorOS 16 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Vidvinkel ) Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ultravidvinkel ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Fargespektrumsensor Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30/60 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 7500 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 80 W |
| Funksjoner | Bypass-lading Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Optisk fingeravtrykkssensor under skjermen Nærhetssensor |
| Ekstrafunksjoner | Innebygd kjølevifte Programmerbar strømforsyning (PPS) RGB LED-lys på baksiden Universell hurtigladingsspesifikasjon (UFCS) USB Power Delivery |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Oppo K15 Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Oppo K15 Pro?
Prisen på Oppo K15 Pro er €400, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Oppo K15 Pro lansert?
Oppo K15 Pro ble lansert Fredag 03. April 2026.
-
Er Oppo K15 Pro tilgjengelig i butikkene?
Ja, Oppo K15 Pro er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro veier omtrent 203 gram.
-
Hvor stor skjerm har Oppo K15 Pro?
Skjermen til Oppo K15 Pro er 6.59 tommer.
-
Støtter Oppo K15 Pro 5G-nett?
Ja, Oppo K15 Pro støtter 5G på bånd n1, n3, n5, n8, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.