Motorola Razr Fold
Spesifikasjoner for Motorola Razr Fold
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr Fold |
| Modellalias | XT2651 (Internasjonal) XT2651-1 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Onsdag 07. Januar 2026 |
| Lansert | Laurdag 18. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €2,000 |
Design
| Høyde | 160.1 mm (6.30 tommer) |
| Bredde | 144.5 mm (5.69 tommer) |
| Tykkelse | 4.7 mm (0.19 tommer) |
| Vekt | 243 g (8.57 oz) |
| Farger | Svart, Hvit |
| Motstandsdyktighet | vannbestandig (tåler høytrykks vannstråler; kan senkes ned til 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP48, IP49 |
| Designfunksjoner | Støtte for stylus |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO P-OLED, LTPO P-OLED |
| Skjermstørrelse | 8.1 tommer |
| Oppløsning | 2232 × 2484 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 410 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 91.9% |
| Topplysstyrke | 6200 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Ceramic 3, Mohs nivå 4 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Nei |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Dolby Vision HDR10+ |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3800 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB, 1TB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava), med opptil 7 store Android-oppgraderinger |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 50 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Vidvinkel ), 1.22 μm, 1/1.28" Sensorstørrelse Multi-Directional PDAF Optisk bildestabilisering (OIS) 50 MP, ƒ/2.4, 71 mm ( Periskop-telefoto ), 0.8 μm, x3 Optisk zoom, 1/1.95" Sensorstørrelse Dual-Pixel PDAF Optisk bildestabilisering (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 12 mm, 122° ( Ultravidvinkel ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 30 fps 2160p @ 120/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofunksjoner | 10-bit HDR10+, Dolby Vision, Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 20 MP, ƒ/2.4, 22 mm ( Vidvinkel ), 0.61 μm 32 MP, ƒ/2.4, 22 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 6000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 80 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 50 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading Omvendt trådløs lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja |
| USB-porter | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.2 USB Type-C |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Støtte for Dolby Atmos, Lyd fra Bose, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Razr Fold
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr Fold?
Prisen på Motorola Razr Fold er €2,000, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Razr Fold lansert?
Motorola Razr Fold ble lansert Laurdag 18. April 2026.
-
Er Motorola Razr Fold tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Razr Fold er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Razr Fold?
Motorola Razr Fold veier omtrent 243 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr Fold?
Skjermen til Motorola Razr Fold er 8.1 tommer.
-
Støtter Motorola Razr Fold 5G-nett?
Ja, Motorola Razr Fold støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78, n80.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr Fold?
Motorola Razr Fold har Trippelkamera bak og Dobbeltkamera foran.