Motorola Razr 70+
Spesifikasjoner for Motorola Razr 70+
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr 70+ |
| Kunngjort | Onsdag 29. April 2026 |
| Lansert | Onsdag 29. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €1,150 |
Design
| Høyde | 171.4 mm (6.75 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 7.1 mm (0.28 tommer) |
| Vekt | 189 g (6.67 oz) |
| Materialer | Forside: Gorilla Glass Victus (Brettet) Forside: Plast (Utfoldet) Hengsel: titan |
| Farger | Grønn |
| Tetthetssertifiseringer | IP48 |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| Oppløsning | 1084 × 2640 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Pikseltetthet | 414 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 85.1% |
| Topplysstyrke | 3000 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3.0 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB |
| Lagring | 256GB |
| Type internlagring | UFS 4.0 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/1.95" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ultravidvinkel ), 1.28 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Videofunksjoner | Dolby Vision, HDR10+ |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.4 ( Vidvinkel ), 0.7 μm |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Kapasitet | 4500 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 45 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 15 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Tri-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Dolby Atmos, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Razr 70+
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr 70+?
Prisen på Motorola Razr 70+ er €1,150, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Razr 70+ lansert?
Motorola Razr 70+ ble lansert Onsdag 29. April 2026.
-
Er Motorola Razr 70+ tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Razr 70+ er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ veier omtrent 189 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr 70+?
Skjermen til Motorola Razr 70+ er 6.9 tommer.
-
Støtter Motorola Razr 70+ 5G-nett?
Ja, Motorola Razr 70+ støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.