Motorola Razr 50
Spesifikasjoner for Motorola Razr 50
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr 50 |
| Modellalias | XT2453-1 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Tysdag 25. Juni 2024 |
| Lansert | Tysdag 25. Juni 2024 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | £499.97 €499.99 ₹49,999 |
Design
| Høyde | 171.3 mm (6.74 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 7.3 mm (0.29 tommer) |
| Vekt | 188 g (6.63 oz) |
| Materialer | Bakside: silikonpolymer (økoskinn) Ramme: Aluminium (6000-serien) Forside: Gorilla Glass Victus (Brettet) Forside: Plast (Utfoldet) Hengsel: Rustfritt stål |
| Farger | Svart, Grå, Oransje |
| Motstandsdyktighet | Vannbestandig (opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IPX8 |
| Designfunksjoner | Sammenleggbar telefon |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED, Sammenleggbar LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2640 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 413 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 84.9% |
| Topplysstyrke | 3000 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Mediatek Dimensity 7300X |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.5 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Lagring | 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 2.2 |
| Varianter | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 14 (Upside Down Cake) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/1.95" Sensorstørrelse Dual-Pixel PDAF Optisk bildestabilisering (OIS) 13 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultravidvinkel ), 1.12 μm, 1/3.0" Sensorstørrelse Autofokus (AF) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.4, 25 mm ( Vidvinkel ), 0.7 μm, 1/3.14" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Kapasitet | 4200 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 30 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 15 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Razr 50
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr 50?
Prisen på Motorola Razr 50 er €499.99, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Razr 50 lansert?
Motorola Razr 50 ble lansert Tysdag 25. Juni 2024.
-
Er Motorola Razr 50 tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Razr 50 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 veier omtrent 188 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr 50?
Skjermen til Motorola Razr 50 er 6.9 tommer.
-
Støtter Motorola Razr 50 5G-nett?
Ja, Motorola Razr 50 støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.