Motorola Razr 70
Spesifikasjoner for Motorola Razr 70
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr 70 |
| Kunngjort | Onsdag 29. April 2026 |
| Lansert | Onsdag 29. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €920 |
Design
| Høyde | 171.3 mm (6.74 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 7.3 mm (0.29 tommer) |
| Vekt | 188 g (6.63 oz) |
| Materialer | Ramme: Aluminium Forside: Plast (Utfoldet) |
| Farger | Grønn, Grå, Rosa, Hvit |
| Motstandsdyktighet | Vannbestandig (opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP48 |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2640 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 413 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 84.9% |
| Topplysstyrke | 3000 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus-glass, I samsvar med MIL-STD-810H |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Mediatek Dimensity 7400X |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2600 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.7 ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/1.95" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ultravidvinkel ), 1.28 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.4 ( Vidvinkel ), 0.7 μm, 1/3.14" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 4800 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 30 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 15 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Dolby Atmos, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Razr 70
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr 70?
Prisen på Motorola Razr 70 er €920, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Razr 70 lansert?
Motorola Razr 70 ble lansert Onsdag 29. April 2026.
-
Er Motorola Razr 70 tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Razr 70 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 veier omtrent 188 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr 70?
Skjermen til Motorola Razr 70 er 6.9 tommer.
-
Støtter Motorola Razr 70 5G-nett?
Ja, Motorola Razr 70 støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.