Motorola Razr 2026
Spesifikasjoner for Motorola Razr 2026
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Razr 2026 |
| Kunngjort | Onsdag 29. April 2026 |
| Lansert | Torsdag 14. Mai 2026 |
| Status | Kommer snart |
| Priser | €690 |
Design
| Høyde | 171.3 mm (6.74 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 7.3 mm (0.29 tommer) |
| Vekt | 188 g (6.63 oz) |
| Materialer | Ramme: Aluminium Forside: Gorilla Glass (sammenbrettet) Forside: Plast (Utfoldet) Hengsel: titan |
| Farger | Grønn, Fiolett, Hvit |
| Motstandsdyktighet | Vannbestandig (opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP48 |
Skjerm
| Skjermtype | Sammenleggbar LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2640 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 413 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 84.9% |
| Topplysstyrke | 3000 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus-glass, I samsvar med MIL-STD-810H |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Mediatek Dimensity 7400X |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2600 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.7 ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/1.95" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ultravidvinkel ), 1.28 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.4 ( Vidvinkel ), 0.7 μm, 1/3.14" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 4800 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 30 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 15 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Tri-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Dolby Atmos, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Razr 2026
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Razr 2026?
Prisen på Motorola Razr 2026 er €690, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når er forventet lanseringsdato for Motorola Razr 2026?
Motorola Razr 2026 lanseres Torsdag 14. Mai 2026.
-
Er Motorola Razr 2026 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Motorola Razr 2026 er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hva veier Motorola Razr 2026?
Motorola Razr 2026 veier omtrent 188 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Razr 2026?
Skjermen til Motorola Razr 2026 er 6.9 tommer.
-
Støtter Motorola Razr 2026 5G-nett?
Ja, Motorola Razr 2026 støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Razr 2026?
Motorola Razr 2026 har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.