ZTE V70
Spesifikasjoner for ZTE V70
Generelt
| Merke | ZTE |
| Modellnavn | V70 |
| Kunngjort | Måndag 05. Juni 2023 |
| Lansert | Måndag 05. Juni 2023 |
| Status | Tilgjengelig |
Design
| Høyde | 163.9 mm (6.45 tommer) |
| Bredde | 76.2 mm (3.00 tommer) |
| Tykkelse | 8.3 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 192 g (6.77 oz) |
| Farger | Olivengrønn |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.67 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2400 piksler |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 395 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 86% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 810 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 6 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 256GB |
| Varianter | 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Brukergrensesnitt | MyOS 11.5 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 64 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Vidvinkel ) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ultravidvinkel ) 5 MP ( Makro ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP ( Vidvinkel ) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 5100 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 66 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av ZTE V70
Ofte stilte spørsmål
-
Når ble ZTE V70 lansert?
ZTE V70 ble lansert Måndag 05. Juni 2023.
-
Er ZTE V70 tilgjengelig i butikkene?
Ja, ZTE V70 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier ZTE V70?
ZTE V70 veier omtrent 192 gram.
-
Hvor stor skjerm har ZTE V70?
Skjermen til ZTE V70 er 6.67 tommer.
-
Støtter ZTE V70 5G-nett?
Ja, ZTE V70 støtter 5G på bånd n1, n2.
-
Hvor mange kameraer har ZTE V70?
ZTE V70 har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.