ZTE nubia X 5G
Spesifikasjoner for ZTE nubia X 5G
Generelt
| Merke | ZTE |
| Modellnavn | nubia X 5G |
| Status | Kansellert |
Design
| Materialer | Bak: Glass Ramme: Aluminium Front: Gorilla-glass 3 |
| Farger | Svart |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.26 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2280 piksler |
| Bildeformat | 19:9 |
| Pikseltetthet | 403 ppi |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass 3-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 855 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 7 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.84 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Lagring | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Varianter | 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 9.0 (Pie) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED Dual-Tone-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED Dual-Tone-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 3800 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G (2+ Gbps DL), LTE (6CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | DLNA, Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av ZTE nubia X 5G
Ofte stilte spørsmål
-
Er ZTE nubia X 5G tilgjengelig i butikkene?
Nei, ZTE nubia X 5G er ikke tilgjengelig fordi den ble kansellert.
-
Hvor stor skjerm har ZTE nubia X 5G?
Skjermen til ZTE nubia X 5G er 6.26 tommer.
-
Hvor mange kameraer har ZTE nubia X 5G?
ZTE nubia X 5G har Dobbeltkamera bak og Dobbeltkamera foran.