ZTE Axon 20 4G
Spesifikasjoner for ZTE Axon 20 4G
Generelt
| Merke | ZTE |
| Modellnavn | Axon 20 4G |
| Kunngjort | Fredag 04. Desember 2020 |
| Lansert | Fredag 04. Desember 2020 |
| Status | Utgått |
| Priser | €370 |
Design
| Høyde | 172.1 mm (6.78 tommer) |
| Bredde | 77.9 mm (3.07 tommer) |
| Tykkelse | 8 mm (0.31 tommer) |
| Vekt | 198 g (6.98 oz) |
| Materialer | Bak: Glass Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Svart |
Skjerm
| Skjermtype | OLED |
| Skjermstørrelse | 6.92 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2460 piksler |
| Pikseltetthet | 388 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 84.8% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| RAM | 6GB |
| Lagring | 128GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 128GB 6GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 10 (Quince Tart) |
| Brukergrensesnitt | MiFavor 10.5 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Quad-kamera | 64 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/1.72" Sensorstørrelse 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ultravidvinkel ) 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED Dual-Tone-blits |
| Funksjoner | Kontinuerlig opptaksmodus Digital zoom Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS, HDR |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.0 ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 4220 mAh |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-porter | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | 24-bit/192kHz Hi-Res-lyd |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av ZTE Axon 20 4G
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster ZTE Axon 20 4G?
Prisen på ZTE Axon 20 4G er €370, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble ZTE Axon 20 4G lansert?
ZTE Axon 20 4G ble lansert Fredag 04. Desember 2020.
-
Er ZTE Axon 20 4G tilgjengelig i butikkene?
Nei, ZTE Axon 20 4G selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier ZTE Axon 20 4G?
ZTE Axon 20 4G veier omtrent 198 gram.
-
Hvor stor skjerm har ZTE Axon 20 4G?
Skjermen til ZTE Axon 20 4G er 6.92 tommer.
-
Støtter ZTE Axon 20 4G 5G-nett?
Nei, ZTE Axon 20 4G støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har ZTE Axon 20 4G?
ZTE Axon 20 4G har Quad-kamera bak og Enkeltkamera foran.