Yezz Art 2 Pro
Spesifikasjoner for Yezz Art 2 Pro
Generelt
| Merke | Yezz |
| Modellnavn | Art 2 Pro |
| Kunngjort | Torsdag 01. Juli 2021 |
| Lansert | Torsdag 01. Juli 2021 |
| Status | Utgått |
| Priser | €120 |
Design
| Høyde | 164.2 mm (6.46 tommer) |
| Bredde | 76.3 mm (3.00 tommer) |
| Tykkelse | 8.8 mm (0.35 tommer) |
| Vekt | 188 g (6.63 oz) |
| Materialer | Bakside: Aluminium Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Arktisk blå farge, Graphite Black Color |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.53 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1600 piksler |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 269 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 82.2% |
| Skjermbeskyttelse | Asahi Glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Unisoc SC9863A |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 28 nm |
| Maks CPU-hastighet | 1.6 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Lagring | 64GB, 128GB |
| Varianter | 64GB 3GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 16 MP, ƒ/2.0, 1/2.8" Sensorstørrelse Automatisk blits 2 MP 2 MP |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 13 MP, ƒ/2.0 |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 5000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 10 W |
| Hurtiglading | Nei |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Yezz Art 2 Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Yezz Art 2 Pro?
Prisen på Yezz Art 2 Pro er €120, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Yezz Art 2 Pro lansert?
Yezz Art 2 Pro ble lansert Torsdag 01. Juli 2021.
-
Er Yezz Art 2 Pro tilgjengelig i butikkene?
Nei, Yezz Art 2 Pro selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Yezz Art 2 Pro?
Yezz Art 2 Pro veier omtrent 188 gram.
-
Hvor stor skjerm har Yezz Art 2 Pro?
Skjermen til Yezz Art 2 Pro er 6.53 tommer.
-
Støtter Yezz Art 2 Pro 5G-nett?
Nei, Yezz Art 2 Pro støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Yezz Art 2 Pro?
Yezz Art 2 Pro har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.