Yezz Art 1 Pro
Spesifikasjoner for Yezz Art 1 Pro
Generelt
| Merke | Yezz |
| Modellnavn | Art 1 Pro |
| Kunngjort | Søndag 01. November 2020 |
| Lansert | Søndag 01. November 2020 |
| Status | Utgått |
| Priser | €100 |
Design
| Høyde | 163.9 mm (6.45 tommer) |
| Bredde | 77.9 mm (3.07 tommer) |
| Tykkelse | 8.9 mm (0.35 tommer) |
| Vekt | 120 g (4.23 oz) |
| Farger | Stellar blå farge |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.53 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1560 piksler |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 263 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 82% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Helio A25 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 12 nm |
| Maks CPU-hastighet | 1.8 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A53 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB |
| Lagring | 64GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 64GB 4GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 10 (Quince Tart) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 16 MP, ƒ/2.8, 1/2.8" Sensorstørrelse Automatisk blits 2 MP 2 MP |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP, ƒ/2.4, 1/4.0" Sensorstørrelse |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 4000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 10 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-porter | Micro-USB 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Yezz Art 1 Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Yezz Art 1 Pro?
Prisen på Yezz Art 1 Pro er €100, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Yezz Art 1 Pro lansert?
Yezz Art 1 Pro ble lansert Søndag 01. November 2020.
-
Er Yezz Art 1 Pro tilgjengelig i butikkene?
Nei, Yezz Art 1 Pro selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Yezz Art 1 Pro?
Yezz Art 1 Pro veier omtrent 120 gram.
-
Hvor stor skjerm har Yezz Art 1 Pro?
Skjermen til Yezz Art 1 Pro er 6.53 tommer.
-
Støtter Yezz Art 1 Pro 5G-nett?
Nei, Yezz Art 1 Pro støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Yezz Art 1 Pro?
Yezz Art 1 Pro har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.