Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Spesifikasjoner for Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Generelt
| Merke | Xiaomi |
| Modellnavn | Redmi Pad 2 9.7 |
| Kunngjort | Onsdag 01. April 2026 |
| Lansert | Onsdag 01. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €160 |
Design
| Høyde | 226.5 mm (8.92 tommer) |
| Bredde | 148 mm (5.83 tommer) |
| Tykkelse | 7.4 mm (0.29 tommer) |
| Vekt | 406 g (14.32 oz) |
| Materialer | Bakside: Aluminium Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Grå, Sølv |
| Motstandsdyktighet | Støv- og sprutbestandig |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 9.7 tommer |
| Oppløsning | 1280 × 2560 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 268 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 87.9% |
| Topplysstyrke | 600 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Nei |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| CPU-kjerner | 8 |
| Maks CPU-hastighet | 2900 MHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| GPU | Qualcomm Adreno |
| RAM | 4GB |
| Lagring | 64GB, 128GB |
| Type internlagring | UFS 2.2 |
| Varianter | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | HyperOS 3 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Vidvinkel ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensorstørrelse |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 7600 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
Nettverk
| Mobilnett | Nei |
| Datahastighet | HSPA |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Nei |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| Lydtype | Høyoppløst lyd, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Prisen på Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 er €160, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 lansert?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ble lansert Onsdag 01. April 2026.
-
Er Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 tilgjengelig i butikkene?
Ja, Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 veier omtrent 406 gram.
-
Hvor stor skjerm har Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Skjermen til Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 er 9.7 tommer.
-
Støtter Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 5G-nett?
Nei, Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.