Xiaomi Redmi Note 17 Pro

  • Operativsystem Android 16 HyperOS 3
  • Skjerm 6.83 tommer 1280x2772 piksler
  • Batteri 8340 mAh Si/C Li-Ion
  • Ytelse 12GB RAM Snapdragon 6s Gen 4
  • Kamera 50MP 2160p
  • Lagring 512GB UFS 3.1

Spesifikasjoner for Xiaomi Redmi Note 17 Pro

Generelt

Merke Xiaomi
Modellnavn Redmi Note 17 Pro
Modellalias 2607DRA18G (Internasjonal)
Status Ryktet

Design

Høyde 163.5 mm (6.44 tommer)
Bredde 78.3 mm (3.08 tommer)
Tykkelse 8.5 mm (0.33 tommer)
Vekt 222 g (7.83 oz)
Farger Svart, Blå, Oransje, Lilla
Motstandsdyktighet Støv- og vannbestandig (tåler høytrykksvannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter)
Produsvurdert vannbestandighet (opptil 2 m i 24 timer)
Tetthetssertifiseringer IP68, IP69K

Skjerm

Skjermtype AMOLED
Skjermstørrelse 6.83 tommer
Oppløsning 1280 × 2772 piksler
Oppdateringsfrekvens 120 Hz
Bildeformat 19.5:9
Pikseltetthet 447 ppi
Skjerm-til-kropp-forhold ≈ 89.5%
Topplysstyrke 3500 cd/m²
Skjermbeskyttelse Corning Gorilla Glass Victus 2-glass, Fallbestandig (opptil 2,5 m)
Skjermfunksjoner 3840Hz PWM Dimming
68 milliarder farger
Kapasitiv berøringsskjerm
Dolby Vision
HDR10+
Multitouch-skjerm

Maskinvare

Brikkesett Qualcomm Snapdragon 6s Gen 4
CPU-kjerner 8
CPU-teknologi 4 nm
Maks CPU-hastighet 2400 MHz
CPU-arkitektur 64-bit
Mikroarkitektur 4x 2.4 GHz – Cortex-A78
4x 1.8 GHz – Cortex-A55
Minnetype LPDDR5
GPU Qualcomm Adreno
RAM 12GB
Lagring 512GB
Type internlagring UFS 3.1
Varianter 512GB 12GB RAM
Utvidbar lagring Nei

Programvare

Operativsystem Android 16 (Baklava)
Brukergrensesnitt HyperOS 3

Hovedkamera

Kamerastøtte Ja
Dobbeltkamera 50 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse
Optisk bildestabilisering (OIS)
PDAF

8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ultravidvinkel ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorstørrelse
Blitsstøtte Ja
Blitstype LED-blits
Funksjoner Høyt dynamisk område (HDR)
Panorama
Videostøtte Ja
Videooppløsning 2160p @ 30 fps
1080p @ 30/60/120 fps
Videofunksjoner Gyro-EIS, Optisk bildestabilisering (OIS)

Selfiekamera

Kamerastøtte Ja
Enkeltkamera 16 MP ( Vidvinkel )
Funksjoner Høyt dynamisk område (HDR)
Panorama
Videostøtte Ja
Videooppløsning 1080p @ 30/60 fps

Batteri

Type Si/C Li-Ion
Kapasitet 8340 mAh
Kablet ladeeffekt 67 W
Funksjoner Omvendt kablet lading

Nettverk

SIM-kort Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM)
Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE-støtte Ja
Datahastighet 5G, LTE, HSPA
2G-bånd GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-bånd HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-bånd LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G-bånd 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Tilkoblinger

Wi-Fi Ja ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi-standarder 802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi-funksjoner Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth Ja, v5.4
USB-porter USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB-tilkobling Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS)
GPS Ja
GPS-funksjoner BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS
NFC Ja

Multimedia

Høyttaler Ja
Hodetelefonutgang Nei
Lydtype 24-bit/192kHz Hi-Res-lyd, Dolby Atmos, Hi-Res trådløs lyd, Stereo høyttalere
FM-radio Nei

Funksjoner

Sensorer Akselerometer
Kompass
Gyroskop
Optisk fingeravtrykkssensor under skjermen
Nærhetssensor

Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.

Bilder av Xiaomi Redmi Note 17 Pro

Ofte stilte spørsmål

  • Er Xiaomi Redmi Note 17 Pro tilgjengelig i butikkene?

    Nei, Xiaomi Redmi Note 17 Pro er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.

  • Hva veier Xiaomi Redmi Note 17 Pro?

    Xiaomi Redmi Note 17 Pro veier omtrent 222 gram.

  • Hvor stor skjerm har Xiaomi Redmi Note 17 Pro?

    Skjermen til Xiaomi Redmi Note 17 Pro er 6.83 tommer.

  • Støtter Xiaomi Redmi Note 17 Pro 5G-nett?

    Ja, Xiaomi Redmi Note 17 Pro støtter 5G på bånd n1, n2.

  • Hvor mange kameraer har Xiaomi Redmi Note 17 Pro?

    Xiaomi Redmi Note 17 Pro har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.