Xiaomi Mix Fold 3
Spesifikasjoner for Xiaomi Mix Fold 3
Generelt
| Merke | Xiaomi |
| Modellnavn | Mix Fold 3 |
| Modellalias | 2308CPXD0C (Internasjonal) |
| Kunngjort | Måndag 14. August 2023 |
| Lansert | Måndag 14. August 2023 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €1,150 |
Design
| Høyde | 161.2 mm (6.35 tommer) |
| Bredde | 143.3 mm (5.64 tommer) |
| Tykkelse | 5.3 mm (0.21 tommer) |
| Vekt | 255 g (8.99 oz) |
| Materialer | Bakside: glass eller aramidfiber Ramme: Aluminium Front: glass (sammenleggbar) Forside: Plast (Utfoldet) |
| Farger | Svart, Gull |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED, Sammenleggbar LTPO OLED+ |
| Skjermstørrelse | 8.03 tommer |
| Oppløsning | 1916 × 2160 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 360 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 89.4% |
| Topplysstyrke | 1300 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3.36 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB, 1TB |
| Type internlagring | UFS 4.0 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 13 (Tiramisu), Kan oppgraderes til {0} Android 14 (Upside Down Cake) |
| Brukergrensesnitt | HyperOS |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Quad-kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/1.49" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 10 MP, ƒ/2.0, 75 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x3.2 Optisk zoom, 1/3.94" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 10 MP, ƒ/2.9, 115 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x5 Optisk zoom, 1/3.94" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ultravidvinkel ), 1.12 μm, 1/3.1" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Fargespektrumsensor Høyt dynamisk område (HDR) Leica-objektiver Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 24 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960/1920 fps |
| Videofunksjoner | Dolby Vision, HDR |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 20 MP, ƒ/2.3, 23 mm ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/4.0" Sensorstørrelse Samme kamera på bakdekselet |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30/60 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 4800 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 67 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 50 W |
| Funksjoner | Kablet lading fra 0–100 % på 40 minutter (som annonsert) Trådløs lading fra 0–100 % på 55 minutter (som annonsert) |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-porter | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | 24-bit/192kHz Hi-Res-lyd, Hi-Res trådløs lyd, Stereo høyttalere, Tonet av Harman Kardon |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Barometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor |
| Ekstrafunksjoner | Quick Charge 4 USB Power Delivery 3.0 |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Xiaomi Mix Fold 3
Videoanmeldelser
Bilder av Xiaomi Mix Fold 3
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Xiaomi Mix Fold 3?
Prisen på Xiaomi Mix Fold 3 er €1,150, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Xiaomi Mix Fold 3 lansert?
Xiaomi Mix Fold 3 ble lansert Måndag 14. August 2023.
-
Er Xiaomi Mix Fold 3 tilgjengelig i butikkene?
Ja, Xiaomi Mix Fold 3 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Xiaomi Mix Fold 3?
Xiaomi Mix Fold 3 veier omtrent 255 gram.
-
Hvor stor skjerm har Xiaomi Mix Fold 3?
Skjermen til Xiaomi Mix Fold 3 er 8.03 tommer.
-
Støtter Xiaomi Mix Fold 3 5G-nett?
Ja, Xiaomi Mix Fold 3 støtter 5G på bånd n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Hvor mange kameraer har Xiaomi Mix Fold 3?
Xiaomi Mix Fold 3 har Quad-kamera bak og Enkeltkamera foran.