Wiko T10
Spesifikasjoner for Wiko T10
Generelt
| Merke | Wiko |
| Modellnavn | T10 |
| Modellalias | W-V673-01 (Internasjonal) W-V673-02 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Torsdag 26. Mai 2022 |
| Lansert | Torsdag 26. Mai 2022 |
| Status | Tilgjengelig |
Design
| Høyde | 163.9 mm (6.45 tommer) |
| Bredde | 75.8 mm (2.98 tommer) |
| Tykkelse | 9 mm (0.35 tommer) |
| Vekt | 192 g (6.77 oz) |
| Farger | Svart, Grønn |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.5 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1600 piksler |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 270 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 82.1% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Helio A22 |
| CPU-kjerner | 4 |
| CPU-teknologi | 16 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.0 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A53 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| RAM | 2GB |
| Lagring | 64GB |
| Varianter | 64GB 2GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 13 MP Automatisk blits |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 5000 mAh |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b01, b2 (1900), b02, b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Wiko T10
Ofte stilte spørsmål
-
Når ble Wiko T10 lansert?
Wiko T10 ble lansert Torsdag 26. Mai 2022.
-
Er Wiko T10 tilgjengelig i butikkene?
Ja, Wiko T10 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Wiko T10?
Wiko T10 veier omtrent 192 gram.
-
Hvor stor skjerm har Wiko T10?
Skjermen til Wiko T10 er 6.5 tommer.
-
Støtter Wiko T10 5G-nett?
Nei, Wiko T10 støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Wiko T10?
Wiko T10 har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.