Vivo Y600 Pro
Spesifikasjoner for Vivo Y600 Pro
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | Y600 Pro |
| Modellalias | V2561A (Internasjonal) |
| Kunngjort | Måndag 27. April 2026 |
| Lansert | Måndag 27. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €250 |
Design
| Høyde | 163.9 mm (6.45 tommer) |
| Bredde | 76.5 mm (3.01 tommer) |
| Tykkelse | 8.2 mm (0.32 tommer) |
| Vekt | 221 g (7.80 oz) |
| Farger | Svart, Blå, Gull, Fiolett |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykks vannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 24 timer) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.83 tommer |
| Oppløsning | 1260 × 2800 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 450 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 89.8% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger 4320Hz PWM Dimming Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.5 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Lagring | 128GB, 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | OriginOS 6 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ) PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Panorama |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 10200 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 90 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Optisk fingeravtrykkssensor under skjermen Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo Y600 Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo Y600 Pro?
Prisen på Vivo Y600 Pro er €250, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo Y600 Pro lansert?
Vivo Y600 Pro ble lansert Måndag 27. April 2026.
-
Er Vivo Y600 Pro tilgjengelig i butikkene?
Ja, Vivo Y600 Pro er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro veier omtrent 221 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo Y600 Pro?
Skjermen til Vivo Y600 Pro er 6.83 tommer.
-
Støtter Vivo Y600 Pro 5G-nett?
Ja, Vivo Y600 Pro støtter 5G på bånd n1, n2.
-
Hvor mange kameraer har Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.