Vivo Y55L (vivo 1603)
Spesifikasjoner for Vivo Y55L (vivo 1603)
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | Y55L (vivo 1603) |
| Modellalias | 1603 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Laurdag 01. Oktober 2016 |
| Lansert | Laurdag 01. Oktober 2016 |
| Status | Utgått |
| Priser | ₹9,500 |
Design
| Høyde | 147.9 mm (5.82 tommer) |
| Bredde | 72.9 mm (2.87 tommer) |
| Tykkelse | 7.5 mm (0.30 tommer) |
| Vekt | 142 g (5.01 oz) |
| Farger | Gull, Grå |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 5.2 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1280 piksler |
| Bildeformat | 16:9 |
| Pikseltetthet | 282 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 69.1% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 430 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 28 nm |
| Maks CPU-hastighet | 1.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A53 |
| Minnetype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 2GB |
| Lagring | 16GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 16GB 2GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Brukergrensesnitt | Funtouch 2.6 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP Automatisk blits |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Kontinuerlig opptaksmodus Digital zoom Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 2650 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
Nettverk
| SIM-kort | Enkelt-SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-porter | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo Y55L (vivo 1603)
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo Y55L (vivo 1603)?
Prisen på Vivo Y55L (vivo 1603) er ₹9,500, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo Y55L (vivo 1603) lansert?
Vivo Y55L (vivo 1603) ble lansert Laurdag 01. Oktober 2016.
-
Er Vivo Y55L (vivo 1603) tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo Y55L (vivo 1603) selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) veier omtrent 142 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo Y55L (vivo 1603)?
Skjermen til Vivo Y55L (vivo 1603) er 5.2 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.