Vivo Y12i
Spesifikasjoner for Vivo Y12i
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | Y12i |
| Kunngjort | Fredag 10. Juli 2020 |
| Lansert | Fredag 10. Juli 2020 |
| Status | Utgått |
| Priser | €110 |
Design
| Høyde | 159.4 mm (6.28 tommer) |
| Bredde | 76.8 mm (3.02 tommer) |
| Tykkelse | 8.9 mm (0.35 tommer) |
| Vekt | 190 g (6.70 oz) |
| Materialer | Bak: Plast Ram: Plast Front: Glass |
| Farger | Agat rød, Mineralblå |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.35 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1544 piksler |
| Bildeformat | 19.3:9 |
| Pikseltetthet | 268 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 81.4% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 439 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 12 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.0 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A53 |
| Minnetype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 3GB |
| Lagring | 32GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 32GB 3GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 9.0 (Pie) |
| Brukergrensesnitt | Funtouch 9.1 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 13 MP, ƒ/2.2 PDAF 0.08 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP, ƒ/1.8 |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 10 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-porter | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo Y12i
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo Y12i?
Prisen på Vivo Y12i er €110, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo Y12i lansert?
Vivo Y12i ble lansert Fredag 10. Juli 2020.
-
Er Vivo Y12i tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo Y12i selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Vivo Y12i?
Vivo Y12i veier omtrent 190 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo Y12i?
Skjermen til Vivo Y12i er 6.35 tommer.
-
Støtter Vivo Y12i 5G-nett?
Nei, Vivo Y12i støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Vivo Y12i?
Vivo Y12i har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.