Vivo X27
Spesifikasjoner for Vivo X27
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | X27 |
| Modellalias | V1829T/A (Internasjonal) V1829A (Internasjonal) V1838A (Internasjonal) V1829T (Internasjonal) |
| Kunngjort | Fredag 01. Mars 2019 |
| Lansert | Fredag 01. Mars 2019 |
| Status | Utgått |
| Priser | €380 |
Design
| Høyde | 157.7 mm (6.21 tommer) |
| Bredde | 74.3 mm (2.93 tommer) |
| Tykkelse | 9 mm (0.35 tommer) |
| Vekt | 188 g (6.63 oz) |
| Farger | Symphony Summer Color. |
Skjerm
| Skjermtype | Super AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.39 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2340 piksler |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 400 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 86.8% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 710 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 10 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 9.0 (Pie) |
| Brukergrensesnitt | Funtouch 9 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/2.0" Sensorstørrelse PDAF 13 MP, 13 mm ( Ultravidvinkel ) 2 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Kontinuerlig opptaksmodus Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 4000 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE (2CA) Cat12 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Vivo X27
Videoanmeldelser
Bilder av Vivo X27
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo X27?
Prisen på Vivo X27 er €380, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo X27 lansert?
Vivo X27 ble lansert Fredag 01. Mars 2019.
-
Er Vivo X27 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo X27 selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Vivo X27?
Vivo X27 veier omtrent 188 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo X27?
Skjermen til Vivo X27 er 6.39 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Vivo X27?
Vivo X27 har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.