Vivo V19
Spesifikasjoner for Vivo V19
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | V19 |
| Kunngjort | Onsdag 29. April 2020 |
| Lansert | Onsdag 29. April 2020 |
| Status | Utgått |
| Priser | €310 |
Design
| Høyde | 159.6 mm (6.28 tommer) |
| Bredde | 75 mm (2.95 tommer) |
| Tykkelse | 8.5 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 186 g (6.56 oz) |
| Materialer | Bak: Glass Ram: Plast Front: Glass |
| Farger | Mystic Silver/Sleek Silver, Piano Black/Gleam Black |
Skjerm
| Skjermtype | Super AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.44 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2400 piksler |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 409 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 83.7% |
| Topplysstyrke | 1200 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm HDR10 Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 712 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 10 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.3 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 2.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 10 (Quince Tart) |
| Brukergrensesnitt | Funtouch 10.0 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Quad-kamera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/2.0" Sensorstørrelse PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultravidvinkel ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorstørrelse 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Automatisk blits Kontinuerlig opptaksmodus Digital zoom Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 32 MP, ƒ/2.1, 23 mm ( Vidvinkel ), 0.8 μm, 1/2.8" Sensorstørrelse 8 MP, ƒ/2.3, 17 mm ( Ultravidvinkel ) |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 4500 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 33 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Vivo V19
Videoanmeldelser
Bilder av Vivo V19
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo V19?
Prisen på Vivo V19 er €310, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo V19 lansert?
Vivo V19 ble lansert Onsdag 29. April 2020.
-
Er Vivo V19 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo V19 selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Vivo V19?
Vivo V19 veier omtrent 186 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo V19?
Skjermen til Vivo V19 er 6.44 tommer.
-
Støtter Vivo V19 5G-nett?
Nei, Vivo V19 støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Vivo V19?
Vivo V19 har Quad-kamera bak og Dobbeltkamera foran.