Vivo S60
Spesifikasjoner for Vivo S60
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | S60 |
| Modellalias | V2571A (Internasjonal) |
| Status | Ryktet |
Design
| Høyde | 157.5 mm (6.20 tommer) |
| Bredde | 74.3 mm (2.93 tommer) |
| Tykkelse | 7.9 mm (0.31 tommer) |
| Vekt | 207 g (7.30 oz) |
| Materialer | Bak: Glass Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Grå, Grønn, Hvit |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykksvannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.59 tommer |
| Oppløsning | 1260 × 2750 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 459 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 90.7% |
| Topplysstyrke | 5000 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm HDR Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3.0 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | OriginOS 6 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 73 mm ( Periskop-telefoto ), 0.8 μm, x3 Optisk zoom, 1/1.95" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultravidvinkel ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Ring-LED-blits |
| Funksjoner | Fargespektrumsensor Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videooppløsning | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse Autofokus (AF) |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 7200 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 90 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Nærhetssensor Ultralyd fingeravtrykksensor under skjermen |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo S60
Ofte stilte spørsmål
-
Er Vivo S60 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo S60 er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hva veier Vivo S60?
Vivo S60 veier omtrent 207 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo S60?
Skjermen til Vivo S60 er 6.59 tommer.
-
Støtter Vivo S60 5G-nett?
Ja, Vivo S60 støtter 5G på bånd n1, n2.
-
Hvor mange kameraer har Vivo S60?
Vivo S60 har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.