Vivo Pad6 Pro
Spesifikasjoner for Vivo Pad6 Pro
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | Pad6 Pro |
| Kunngjort | Måndag 30. Mars 2026 |
| Lansert | Fredag 03. April 2026 |
| Status | Kommer snart |
| Priser | €570 |
Design
| Høyde | 297 mm (11.69 tommer) |
| Bredde | 199.8 mm (7.87 tommer) |
| Tykkelse | 6.2 mm (0.24 tommer) |
| Vekt | 663 g (23.39 oz) |
| Materialer | Bakside: Aluminium Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Blå, Grå, Lilla |
| Designfunksjoner | Støtte for stylus |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 13.2 tommer |
| Oppløsning | 2512 × 3840 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 144 Hz |
| Bildeformat | 3:2 |
| Pikseltetthet | 348 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 86.8% |
| Topplysstyrke | 1200 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Nei |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm HDR Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 4.6 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | OriginOS 6 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 13 MP |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Panorama |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 13000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 66 W |
| Funksjoner | Omvendt kablet lading |
Nettverk
| Mobilnett | Nei |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | 8 høyttalere, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Gyroskop Nærhetssensor (kun tilbehør) |
| Ekstrafunksjoner | USB Power Delivery |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo Pad6 Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo Pad6 Pro?
Prisen på Vivo Pad6 Pro er €570, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når er forventet lanseringsdato for Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro lanseres Fredag 03. April 2026.
-
Er Vivo Pad6 Pro tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo Pad6 Pro er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.
-
Hva veier Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro veier omtrent 663 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo Pad6 Pro?
Skjermen til Vivo Pad6 Pro er 13.2 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.