Vivo iQOO U6
Spesifikasjoner for Vivo iQOO U6
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | iQOO U6 |
| Modellalias | V2230EA (Internasjonal) |
| Status | Kansellert |
Design
| Høyde | 164.1 mm (6.46 tommer) |
| Bredde | 75.6 mm (2.98 tommer) |
| Tykkelse | 8.2 mm (0.32 tommer) |
| Materialer | Bak: Plast Ramme: Metall Front: Glass |
| Farger | Blå, Sølv |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.51 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1600 piksler |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 270 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 82.5% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 700 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 7 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Varianter | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
Programvare
| Operativsystem | Android 13 (Tiramisu) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 13 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Vidvinkel ) PDAF 2 MP ( Makro ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP, ƒ/2.0 ( Vidvinkel ) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Nærhetssensor Sideplassert fingeravtrykksensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo iQOO U6
Ofte stilte spørsmål
-
Er Vivo iQOO U6 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Vivo iQOO U6 er ikke tilgjengelig fordi den ble kansellert.
-
Hvor stor skjerm har Vivo iQOO U6?
Skjermen til Vivo iQOO U6 er 6.51 tommer.
-
Støtter Vivo iQOO U6 5G-nett?
Ja, Vivo iQOO U6 støtter 5G på bånd n1, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Vivo iQOO U6?
Vivo iQOO U6 har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.