Vivo iQOO U5x
Spesifikasjoner for Vivo iQOO U5x
Generelt
| Merke | Vivo |
| Modellnavn | iQOO U5x |
| Modellalias | V2180GA (Internasjonal) |
| Kunngjort | Måndag 28. Mars 2022 |
| Lansert | Måndag 28. Mars 2022 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €140 |
Design
| Høyde | 164 mm (6.46 tommer) |
| Bredde | 75.2 mm (2.96 tommer) |
| Tykkelse | 8.3 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 179 g (6.31 oz) |
| Materialer | Bak: Plast Ram: Plast Front: Glass |
| Farger | mørkeblå, Lyseblå |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.51 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1600 piksler |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 270 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 83% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 680 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 6 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 8GB |
| Lagring | 128GB |
| Type internlagring | UFS 2.2 |
| Varianter | 128GB 4GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Brukergrensesnitt | OriginOS Ocean |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ) Automatisk blits 2 MP ( Makro ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 10 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-porter | Micro-USB 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Vivo iQOO U5x
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Vivo iQOO U5x?
Prisen på Vivo iQOO U5x er €140, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Vivo iQOO U5x lansert?
Vivo iQOO U5x ble lansert Måndag 28. Mars 2022.
-
Er Vivo iQOO U5x tilgjengelig i butikkene?
Ja, Vivo iQOO U5x er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Vivo iQOO U5x?
Vivo iQOO U5x veier omtrent 179 gram.
-
Hvor stor skjerm har Vivo iQOO U5x?
Skjermen til Vivo iQOO U5x er 6.51 tommer.
-
Støtter Vivo iQOO U5x 5G-nett?
Nei, Vivo iQOO U5x støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Vivo iQOO U5x?
Vivo iQOO U5x har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.