Umidigi F1
Spesifikasjoner for Umidigi F1
Generelt
| Merke | Umidigi |
| Modellnavn | F1 |
| Kunngjort | Tysdag 01. Januar 2019 |
| Lansert | Tysdag 01. Januar 2019 |
| Status | Utgått |
| Priser | €200 |
Design
| Høyde | 156.7 mm (6.17 tommer) |
| Bredde | 74.3 mm (2.93 tommer) |
| Tykkelse | 8.8 mm (0.35 tommer) |
| Vekt | 186 g (6.56 oz) |
| Farger | Svart, Gull, Rød |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.3 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2340 piksler |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 409 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 83.7% |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Helio P60 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 12 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.0 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4GB |
| Lagring | 128GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 128GB 4GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 9.0 (Pie) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 16 MP, ƒ/1.7, 1.12 μm, 1/2.8" Sensorstørrelse PDAF 8 MP |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED Dual-Tone-blits |
| Funksjoner | Kontinuerlig opptaksmodus Eksponeringskompensasjon Ansiktsgjenkjenning Geotagging Høyt dynamisk område (HDR) ISO-innstillinger Panorama Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 5150 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 18 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE (2CA) Cat13 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, GLONASS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Umidigi F1
Videoanmeldelser
Bilder av Umidigi F1
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Umidigi F1?
Prisen på Umidigi F1 er €200, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Umidigi F1 lansert?
Umidigi F1 ble lansert Tysdag 01. Januar 2019.
-
Er Umidigi F1 tilgjengelig i butikkene?
Nei, Umidigi F1 selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Umidigi F1?
Umidigi F1 veier omtrent 186 gram.
-
Hvor stor skjerm har Umidigi F1?
Skjermen til Umidigi F1 er 6.3 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Umidigi F1?
Umidigi F1 har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.