Meny

Tema

Språk

Philips PH2 3
Philips

Philips PH2

  • Operativsystem —
  • Skjerm 6.21 tommer 720x1520 piksler
  • Batteri 3900 mAh Li-Ion
  • Ytelse 4GB RAM Unisoc T310
  • Kamera 13MP 1080p
  • Lagring 128GB eMMC 5.1

Spesifikasjoner for Philips PH2

Generelt

Merke
Philips
Modellnavn
PH2
Modellalias
S702
Kunngjort
Måndag 13. Desember 2021
Lansert
Måndag 13. Desember 2021
Status
Utgått
Priser
€110

Design

Høyde
156.2 mm (6.15 tommer)
Bredde
75.3 mm (2.96 tommer)
Tykkelse
9 mm (0.35 tommer)
Vekt
170 g (6.00 oz)
Materialer
Bak: Glass
Ram: Plast
Front: Glass
Farger
Svart, Blå, Gull

Skjerm

Skjermtype
IPS LCD
Skjermstørrelse
6.21 tommer
Oppløsning
720 × 1520 piksler
Bildeformat
19:9
Pikseltetthet
271 ppi
Skjerm-til-kropp-forhold
≈ 81.8%
Berøringsskjerm
Ja
Kantløs skjerm
Ja
Skjermfunksjoner
Kapasitiv berøringsskjerm
Multitouch-skjerm

Maskinvare

Brikkesett
Unisoc T310
CPU-kjerner
4
CPU-teknologi
12 nm
Maks CPU-hastighet
2.0 GHz
CPU-arkitektur
64-bit
Mikroarkitektur
1x 2.0 GHz – Cortex-A75
3x 1.8 GHz – Cortex-A55
Minnetype
LPDDR4X
GPU
IMG PowerVR GE8300
RAM
4GB
Lagring
128GB
Type internlagring
eMMC 5.1
Varianter
128GB 4GB RAM
Utvidbar lagring
Ja
Kortspor
microSDXC

Hovedkamera

Kamerastøtte
Ja
Dobbeltkamera
13 MP ( Vidvinkel )
Automatisk blits

2 MP
Blitsstøtte
Ja
Blitstype
LED-blits
Videostøtte
Ja
Videooppløsning
1080p @ 30 fps

Selfiekamera

Kamerastøtte
Ja
Enkeltkamera
5 MP

Batteri

Type
Li-Ion
Kapasitet
3900 mAh

Nettverk

SIM-kort
Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE-støtte
Ja
Datahastighet
LTE, HSPA
2G-bånd
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 MHz
3G-bånd
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-bånd
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)

Tilkoblinger

Wi-Fi
Ja ( Wi-Fi 4 )
Wi-Fi-standarder
802.11/b/g/n
Wi-Fi-funksjoner
Mobilt hotspot
Bluetooth
Ja, v4.2
USB-porter
USB Type-C 2.0
USB-tilkobling
Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS)
GPS
Ja
GPS-funksjoner
GPS, BDS
NFC
Nei

Multimedia

Høyttaler
Ja
Hodetelefonutgang
Ja

Funksjoner

Sensorer
Akselerometer
Fingeravtrykksensor
Nærhetssensor

Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.

Bilder av Philips PH2

Ofte stilte spørsmål

Hva koster Philips PH2?

Prisen på Philips PH2 er €110, og den kan endre seg de neste dagene.

Når ble Philips PH2 lansert?

Philips PH2 ble lansert Måndag 13. Desember 2021.

Er Philips PH2 tilgjengelig i butikkene?

Nei, Philips PH2 selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.

Hva veier Philips PH2?

Philips PH2 veier omtrent 170 gram.

Hvor stor skjerm har Philips PH2?

Skjermen til Philips PH2 er 6.21 tommer.

Støtter Philips PH2 5G-nett?

Nei, Philips PH2 støtter ikke 5G.

Hvor mange kameraer har Philips PH2?

Philips PH2 har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.