Oppo K15 Pro+
Spesifikasjoner for Oppo K15 Pro+
Generelt
| Merke | Oppo |
| Modellnavn | K15 Pro+ |
| Modellalias | PMG110 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Onsdag 01. April 2026 |
| Lansert | Fredag 03. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €460 |
Design
| Høyde | 162.4 mm (6.39 tommer) |
| Bredde | 77.5 mm (3.05 tommer) |
| Tykkelse | 8.3 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 213 g (7.51 oz) |
| Materialer | Ramme: Aluminium Front: Crystal Shield Glass |
| Farger | Grå, Rosa, Sølv |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykksvannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.78 tommer |
| Oppløsning | 1272 × 2772 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 450 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 89.3% |
| Topplysstyrke | 1800 cd/m² |
| Skjermbeskyttelse | Crystal Shield-glass |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 9500s |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3.73 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Lagring | 256GB, 512GB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | ColorOS 16 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Vidvinkel ) Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ultravidvinkel ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Fargespektrumsensor Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30/60 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 8000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 100 W |
| Funksjoner | Bypass-lading Omvendt kablet lading |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Ultralyd fingeravtrykksensor under skjermen |
| Ekstrafunksjoner | Innebygd kjølevifte Programmerbar strømforsyning (PPS) RGB LED-lys på baksiden Universell hurtigladingsspesifikasjon (UFCS) USB Power Delivery |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Oppo K15 Pro+
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Oppo K15 Pro+?
Prisen på Oppo K15 Pro+ er €460, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Oppo K15 Pro+ lansert?
Oppo K15 Pro+ ble lansert Fredag 03. April 2026.
-
Er Oppo K15 Pro+ tilgjengelig i butikkene?
Ja, Oppo K15 Pro+ er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ veier omtrent 213 gram.
-
Hvor stor skjerm har Oppo K15 Pro+?
Skjermen til Oppo K15 Pro+ er 6.78 tommer.
-
Støtter Oppo K15 Pro+ 5G-nett?
Ja, Oppo K15 Pro+ støtter 5G på bånd n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.