Oppo Find X9s Pro
Spesifikasjoner for Oppo Find X9s Pro
Generelt
| Merke | Oppo |
| Modellnavn | Find X9s Pro |
| Modellalias | PME110 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Tysdag 21. April 2026 |
| Lansert | Tysdag 21. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €750 |
Design
| Høyde | 150.5 mm (5.93 tommer) |
| Bredde | 71.7 mm (2.82 tommer) |
| Tykkelse | 8.4 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 198 g (6.98 oz) |
| Farger | Grønn, Oransje, Titan, Hvit |
| Motstandsdyktighet | Støv- og vannbestandig (tåler høytrykksvannstråler; nedsenkbar opptil 1,5 m i 30 minutter) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68, IP69 |
Skjerm
| Skjermtype | LTPO AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.32 tommer |
| Oppløsning | 1216 × 2640 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 144 Hz |
| Bildeformat | 19.5:9 |
| Pikseltetthet | 460 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 90.7% |
| Topplysstyrke | 1800 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | 1 milliard farger 3840Hz PWM Dimming Kapasitiv berøringsskjerm Dolby Vision HDR Vivid Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 3 nm |
| Maks CPU-hastighet | 4.21 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 kjerner) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Lagring | 256GB, 512GB, 1TB |
| Type internlagring | UFS 4.1 |
| Varianter | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 16 (Baklava) |
| Brukergrensesnitt | ColorOS 16 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Vidvinkel ), 0.56 μm, 1/1.4" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Periskop-telefoto ), x2.8 Optisk zoom, 1/1.56" Sensorstørrelse Optisk bildestabilisering (avhengig av region) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultravidvinkel ) PDAF |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits med multifokus |
| Funksjoner | Fargespektrumsensor Hasselblad fargekalibrering Hasselblad Ultra HD Høyt dynamisk område (HDR) Autofokus (AF) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofunksjoner | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optisk bildestabilisering (OIS) |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Vidvinkel ) |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Batteri
| Type | Si/C Li-Ion |
| Kapasitet | 7025 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 80 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 50 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v6.1 |
| USB-porter | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass Gyroskop Nærhetssensor Ultralyd fingeravtrykksensor under skjermen |
| Ekstrafunksjoner | Programmerbar strømforsyning (PPS) Universell hurtigladingsspesifikasjon (UFCS) USB Power Delivery |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Oppo Find X9s Pro
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Oppo Find X9s Pro?
Prisen på Oppo Find X9s Pro er €750, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Oppo Find X9s Pro lansert?
Oppo Find X9s Pro ble lansert Tysdag 21. April 2026.
-
Er Oppo Find X9s Pro tilgjengelig i butikkene?
Ja, Oppo Find X9s Pro er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro veier omtrent 198 gram.
-
Hvor stor skjerm har Oppo Find X9s Pro?
Skjermen til Oppo Find X9s Pro er 6.32 tommer.
-
Støtter Oppo Find X9s Pro 5G-nett?
Ja, Oppo Find X9s Pro støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Hvor mange kameraer har Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.