OnePlus RT
Spesifikasjoner for OnePlus RT
Generelt
| Merke | OnePlus |
| Modellnavn | RT |
| Kunngjort | Torsdag 16. Desember 2021 |
| Lansert | Onsdag 01. Desember 2021 |
| Status | Kansellert |
Design
| Høyde | 162.2 mm (6.39 tommer) |
| Bredde | 74.6 mm (2.94 tommer) |
| Tykkelse | 8.3 mm (0.33 tommer) |
| Vekt | 198 g (6.98 oz) |
| Farger | Svart, Blå, Sølv |
Skjerm
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 6.62 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2400 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 398 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 87.4% |
| Skjermbeskyttelse | Corning Gorilla Glass-glass |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm HDR10+ Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 888 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 5 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.84 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Minnetype | LPDDR4X, LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Brukergrensesnitt | ColorOS 11.3 |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Vidvinkel ), 1.0 μm Optisk bildestabilisering (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultravidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.6" Sensorstørrelse 2 MP, ƒ/2.4 ( Makro ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Videofunksjoner | Auto HDR, Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.4 ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorstørrelse Automatisk HDR |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 4500 mAh |
| Utskiftbarhet | Ikke utskiftbart |
| Kablet ladeeffekt | 65 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Lydtype | Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av OnePlus RT
Ofte stilte spørsmål
-
Når er forventet lanseringsdato for OnePlus RT?
OnePlus RT lanseres ikke fordi modellen er kansellert.
-
Er OnePlus RT tilgjengelig i butikkene?
Nei, OnePlus RT er ikke tilgjengelig fordi den ble kansellert.
-
Hva veier OnePlus RT?
OnePlus RT veier omtrent 198 gram.
-
Hvor stor skjerm har OnePlus RT?
Skjermen til OnePlus RT er 6.62 tommer.
-
Hvor mange kameraer har OnePlus RT?
OnePlus RT har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.