OnePlus 9
Spesifikasjoner for OnePlus 9
Generelt
| Merke | OnePlus |
| Modellnavn | 9 |
| Modellalias | LE2113 (Internasjonal) LE2111 (Internasjonal) LE2110 (Internasjonal) LE2117 (Internasjonal) LE2115 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Tysdag 23. Mars 2021 |
| Lansert | Fredag 26. Mars 2021 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €123.27 $179 £240 |
Design
| Høyde | 160 mm (6.30 tommer) |
| Bredde | 74.2 mm (2.92 tommer) |
| Tykkelse | 8.7 mm (0.34 tommer) |
| Vekt | 192 g (6.77 oz) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68 |
Skjerm
| Skjermstørrelse | 6.55 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2400 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 402 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 87.6% |
| Topplysstyrke | 1100 cd/m² |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 888 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 5 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.84 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Type internlagring | UFS 3.1 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 11 (Red Velvet Cake), Kan oppgraderes til {0} Android 13 (Tiramisu) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 48 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Vidvinkel ), 1.12 μm, 1/1.43" Sensorstørrelse 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultravidvinkel ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorstørrelse 2 MP, ƒ/2.4 ( Monokrom ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED-blits |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.4 ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorstørrelse |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 4500 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 65 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 15 W |
Nettverk
| SIM-kort | Enkelt-SIM (Nano-SIM) Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-porter | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| FM-radio | Nei |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av OnePlus 9
Videoanmeldelser
Bilder av OnePlus 9
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster OnePlus 9?
Prisen på OnePlus 9 er €123.27, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble OnePlus 9 lansert?
OnePlus 9 ble lansert Fredag 26. Mars 2021.
-
Er OnePlus 9 tilgjengelig i butikkene?
Ja, OnePlus 9 er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier OnePlus 9?
OnePlus 9 veier omtrent 192 gram.
-
Hvor stor skjerm har OnePlus 9?
Skjermen til OnePlus 9 er 6.55 tommer.
-
Støtter OnePlus 9 5G-nett?
Ja, OnePlus 9 støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Hvor mange kameraer har OnePlus 9?
OnePlus 9 har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.