Nokia 215 4G (2026)

  • Operativsystem
  • Skjerm 2.8 tommer 240x320 piksler
  • Batteri 1450 mAh Li-Ion
  • Ytelse 64MB RAM
  • Kamera
  • Lagring 128MB

Spesifikasjoner for Nokia 215 4G (2026)

Generelt

Merke Nokia
Modellnavn 215 4G (2026)
Kunngjort Fredag 03. Juli 2026
Lansert Fredag 03. Juli 2026
Status Kommer snart

Design

Høyde 128.8 mm (5.07 tommer)
Bredde 55 mm (2.17 tommer)
Tykkelse 12.8 mm (0.50 tommer)
Vekt 104 g (3.67 oz)
Farger Svart, Rød

Skjerm

Skjermtype TFT LCD
Skjermstørrelse 2.8 tommer
Oppløsning 240 × 320 piksler
Bildeformat 4:3
Pikseltetthet 143 ppi
Skjerm-til-kropp-forhold ≈ 34.3%

Maskinvare

RAM 0.06GB
Lagring 128MB
Varianter 128MB 0.06GB RAM
Utvidbar lagring Ja
Kortspor microSDHC

Selfiekamera

Kamerastøtte Ja
Enkeltkamera 0.3 MP
Blitsstøtte Nei
Funksjoner Videosamtaler

Batteri

Type Li-Ion
Kapasitet 1450 mAh
Utskiftbarhet Utskiftbart

Nettverk

SIM-kort Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Datahastighet LTE, HSPA
2G-bånd GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-bånd HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-bånd LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Tilkoblinger

Wi-Fi Nei
Bluetooth Ja, v5.0
USB-porter USB Type-C
GPS Nei
NFC Nei

Multimedia

Høyttaler Ja
Hodetelefonutgang Ja
FM-radio Ja

Funksjoner

Ekstrafunksjoner Portal for skyapper
MP3-spiller
Smart taleassistent
SMS-meldingstjenester

Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.

Bilder av Nokia 215 4G (2026)

Ofte stilte spørsmål

  • Når er forventet lanseringsdato for Nokia 215 4G (2026)?

    Nokia 215 4G (2026) lanseres Fredag 03. Juli 2026.

  • Er Nokia 215 4G (2026) tilgjengelig i butikkene?

    Nei, Nokia 215 4G (2026) er ikke i butikk enda fordi den ikke er lansert.

  • Hva veier Nokia 215 4G (2026)?

    Nokia 215 4G (2026) veier omtrent 104 gram.

  • Hvor stor skjerm har Nokia 215 4G (2026)?

    Skjermen til Nokia 215 4G (2026) er 2.8 tommer.