Motorola Moto Pad (2026)
Spesifikasjoner for Motorola Moto Pad (2026)
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Moto Pad (2026) |
| Kunngjort | Tysdag 07. April 2026 |
| Lansert | Torsdag 30. April 2026 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | €250 |
Design
| Høyde | 254.6 mm (10.02 tommer) |
| Bredde | 166.2 mm (6.54 tommer) |
| Tykkelse | 7 mm (0.28 tommer) |
| Vekt | 480 g (16.93 oz) |
| Materialer | Bakside: Aluminium Ramme: Aluminium Front: Glass |
| Farger | Grønn |
| Motstandsdyktighet | Sprutbestandig |
| Designfunksjoner | Støtte for stylus |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 11 tommer |
| Oppløsning | 1600 × 2560 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 90 Hz |
| Bildeformat | 16:10 |
| Pikseltetthet | 274 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 82.9% |
| Topplysstyrke | 500 cd/m² |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Nei |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | MediaTek Dimensity 6300 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 6 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 128GB |
| Type internlagring | UFS 2.2 |
| Varianter | 128GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP ( Vidvinkel ) Autofokus (AF) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Videostøtte | Ja |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP ( Vidvinkel ) |
| Videostøtte | Ja |
Batteri
| Kapasitet | 7040 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 20 W |
Nettverk
| SIM-kort | Enkelt-SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b25 (1900), b26 (850), b29 (700), b30 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n25 (1900), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| Lydtype | Dolby Atmos, Fire høyttalere, Stereo høyttalere |
| FM-radio | Nei |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Nærhetssensor (kun tilbehør) |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Moto Pad (2026)
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Moto Pad (2026)?
Prisen på Motorola Moto Pad (2026) er €250, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Moto Pad (2026) lansert?
Motorola Moto Pad (2026) ble lansert Torsdag 30. April 2026.
-
Er Motorola Moto Pad (2026) tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Moto Pad (2026) er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) veier omtrent 480 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Moto Pad (2026)?
Skjermen til Motorola Moto Pad (2026) er 11 tommer.
-
Støtter Motorola Moto Pad (2026) 5G-nett?
Ja, Motorola Moto Pad (2026) støtter 5G på bånd n2, n5, n12, n14, n25, n30, n41, n48, n66, n71, n77.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.