Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Spesifikasjoner for Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Moto G Stylus 5G (2022) |
| Modellalias | XT2215 (Internasjonal) XT2215-1 (Internasjonal) XT2215-2 (Internasjonal) XT2215-3 (Internasjonal) XT2215-4 (Internasjonal) |
| Kunngjort | Fredag 22. April 2022 |
| Lansert | Onsdag 27. April 2022 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | $78.44 |
Design
| Høyde | 168.9 mm (6.65 tommer) |
| Bredde | 75.8 mm (2.98 tommer) |
| Tykkelse | 9.3 mm (0.37 tommer) |
| Vekt | 215 g (7.58 oz) |
| Materialer | Bak: Plast Ram: Plast Front: Glass |
| Farger | Seafoam Green, Stål blå |
| Designfunksjoner | Støtte for stylus |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.8 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2460 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Pikseltetthet | 395 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 85.8% |
| Skjermbeskyttelse | Vannavvisende design |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 695 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 6 nm |
| Maks CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Minnetype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Lagring | 128GB, 256GB |
| Varianter | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 12 (Snow Cone), Kan oppgraderes til {0} Android 13 (Tiramisu), Planlagt oppgradering til Android 13 (Tiramisu) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 50 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Vidvinkel ), 0.64 μm Optisk bildestabilisering (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 118° ( Ultravidvinkel ), 1.12 μm 2 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30/60 fps |
| Videofunksjoner | Gyro-EIS |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 16 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorstørrelse |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 5000 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 10 W |
| Hurtiglading | Ja |
Nettverk
| SIM-kort | Enkelt-SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n26 (850), n29 (700), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-porter | USB Type-C 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Fingeravtrykksensor Gyroskop Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Videoanmeldelser
Bilder av Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Prisen på Motorola Moto G Stylus 5G (2022) er $78.44, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Moto G Stylus 5G (2022) lansert?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) ble lansert Onsdag 27. April 2022.
-
Er Motorola Moto G Stylus 5G (2022) tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Moto G Stylus 5G (2022) er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) veier omtrent 215 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Skjermen til Motorola Moto G Stylus 5G (2022) er 6.8 tommer.
-
Støtter Motorola Moto G Stylus 5G (2022) 5G-nett?
Ja, Motorola Moto G Stylus 5G (2022) støtter 5G på bånd n1, n2, n5, n12, n14, n26, n29, n30, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.