Motorola Moto E5 Play Go
Spesifikasjoner for Motorola Moto E5 Play Go
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Moto E5 Play Go |
| Modellalias | XT1921 (Internasjonal) MOTXT19218PP (Internasjonal) |
| Kunngjort | Onsdag 01. August 2018 |
| Lansert | Onsdag 01. August 2018 |
| Status | Utgått |
| Priser | €70 |
Design
| Vekt | 150 g (5.29 oz) |
| Farger | Svart, Mørk innsjø, Blitsgrå |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 5.2 tommer |
| Oppløsning | 480 × 960 piksler |
| Bildeformat | 18:9 |
| Pikseltetthet | 206 ppi |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 425 |
| CPU-kjerner | 4 |
| CPU-teknologi | 28 nm |
| Maks CPU-hastighet | 1.4 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A53 |
| Minnetype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 308 |
| RAM | 1GB |
| Lagring | 16GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 16GB 1GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 8.0 (Oreo) |
| Google Play-tjenester | Ja |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 8 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm Automatisk blits |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) Panorama |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
Batteri
| Type | Li-Ion |
| Kapasitet | 2800 mAh |
Nettverk
| SIM-kort | Enkelt-SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b13 (700 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-porter | Micro-USB 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GPS, GLONASS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Moto E5 Play Go
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Moto E5 Play Go?
Prisen på Motorola Moto E5 Play Go er €70, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Moto E5 Play Go lansert?
Motorola Moto E5 Play Go ble lansert Onsdag 01. August 2018.
-
Er Motorola Moto E5 Play Go tilgjengelig i butikkene?
Nei, Motorola Moto E5 Play Go selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go veier omtrent 150 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Moto E5 Play Go?
Skjermen til Motorola Moto E5 Play Go er 5.2 tommer.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.
-
Kan jeg bruke Google Play-tjenester på Motorola Moto E5 Play Go?
Ja, Google Play-tjenester fungerer fullt ut på Motorola Moto E5 Play Go.