Motorola Moto E (2020)
Spesifikasjoner for Motorola Moto E (2020)
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Moto E (2020) |
| Modellalias | XT2052DL (Internasjonal) |
| Kunngjort | Onsdag 10. Juni 2020 |
| Lansert | Onsdag 10. Juni 2020 |
| Status | Utgått |
| Priser | €90 |
Design
| Høyde | 159.8 mm (6.29 tommer) |
| Bredde | 76.6 mm (3.02 tommer) |
| Tykkelse | 8.7 mm (0.34 tommer) |
| Vekt | 185 g (6.53 oz) |
| Materialer | Bak: Plast Ram: Plast Front: Glass |
| Farger | Midnatt blå |
Skjerm
| Skjermtype | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 6.2 tommer |
| Oppløsning | 720 × 1520 piksler |
| Bildeformat | 19:9 |
| Pikseltetthet | 271 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 78.4% |
| Skjermbeskyttelse | Vannavvisende belegg |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Kantløs skjerm | Ja |
| Skjermfunksjoner | Kapasitiv berøringsskjerm Multitouch-skjerm |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 632 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 14 nm |
| Maks CPU-hastighet | 1.8 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | Cortex-A73 Cortex-A53 Qualcomm Kryo 250 |
| Minnetype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Lagring | 32GB |
| Type internlagring | eMMC 5.1 |
| Varianter | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Utvidbar lagring | Ja |
| Kortspor | microSDXC |
Programvare
| Operativsystem | Android 10 (Quince Tart) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Dobbeltkamera | 13 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm, 1/3.1" Sensorstørrelse PDAF 2 MP ( Hjelpelinse ) |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | LED-blits |
| Funksjoner | Automatisk blits Serieopptaksmodus Kontinuerlig opptaksmodus Digital zoom Ansiktsgjenkjenning Høyt dynamisk område (HDR) Panorama Fasedeteksjons-autofokus (PDAF) Trykk for å fokusere |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30/60 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 5 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Funksjoner | Høyt dynamisk område (HDR) |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 1080p @ 30 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 3550 mAh |
Nettverk
| SIM-kort | Enkelt-SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b25 (1900), b26 (850), b30 (2300), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-funksjoner | Dual-band, Mobilt hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-porter | Micro-USB 2.0 |
| USB-tilkobling | Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS) |
| GPS | Ja |
| GPS-funksjoner | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Nei |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| FM-radio | Ja |
Funksjoner
| Sensorer | Akselerometer Kompass / Magnetometer Fingeravtrykksensor Nærhetssensor |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Anmeldelser av Motorola Moto E (2020)
Videoanmeldelser
Bilder av Motorola Moto E (2020)
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Moto E (2020)?
Prisen på Motorola Moto E (2020) er €90, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Moto E (2020) lansert?
Motorola Moto E (2020) ble lansert Onsdag 10. Juni 2020.
-
Er Motorola Moto E (2020) tilgjengelig i butikkene?
Nei, Motorola Moto E (2020) selges ikke i offisielle butikker fordi produksjonen er stoppet, men du kan finne den brukt.
-
Hva veier Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) veier omtrent 185 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Moto E (2020)?
Skjermen til Motorola Moto E (2020) er 6.2 tommer.
-
Støtter Motorola Moto E (2020) 5G-nett?
Nei, Motorola Moto E (2020) støtter ikke 5G.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Moto E (2020)?
Motorola Moto E (2020) har Dobbeltkamera bak og Enkeltkamera foran.