Motorola Edge+ (2023)
Spesifikasjoner for Motorola Edge+ (2023)
Generelt
| Merke | Motorola |
| Modellnavn | Edge+ (2023) |
| Kunngjort | Tysdag 02. Mai 2023 |
| Lansert | Fredag 19. Mai 2023 |
| Status | Tilgjengelig |
| Priser | $249.99 |
Design
| Høyde | 161.2 mm (6.35 tommer) |
| Bredde | 74 mm (2.91 tommer) |
| Tykkelse | 8.6 mm (0.34 tommer) |
| Vekt | 203 g (7.16 oz) |
| Tetthetssertifiseringer | IP68 |
Skjerm
| Skjermstørrelse | 6.67 tommer |
| Oppløsning | 1080 × 2400 piksler |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Bildeformat | 20:9 |
| Pikseltetthet | 395 ppi |
| Skjerm-til-kropp-forhold | ≈ 90% |
| Topplysstyrke | 1300 cd/m² |
Maskinvare
| Brikkesett | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| CPU-kjerner | 8 |
| CPU-teknologi | 4 nm |
| Maks CPU-hastighet | 3.36 GHz |
| CPU-arkitektur | 64-bit |
| Mikroarkitektur | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Minnetype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 8GB |
| Lagring | 512GB |
| Type internlagring | UFS 4.0 |
| Varianter | 512GB 8GB RAM |
| Utvidbar lagring | Nei |
Programvare
| Operativsystem | Android 13 (Tiramisu), Kan oppgraderes til {0} Android 14 (Upside Down Cake) |
Hovedkamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Trippelkamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 1.0 μm, 1/1.55" Sensorstørrelse 12 MP, ƒ/1.6 ( Telefoto ), 1.22 μm, x2 Optisk zoom, 1/2.93" Sensorstørrelse 50 MP, ƒ/2.2, 114° ( Ultravidvinkel ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorstørrelse |
| Blitsstøtte | Ja |
| Blitstype | Dual-LED-blits |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
Selfiekamera
| Kamerastøtte | Ja |
| Enkeltkamera | 60 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ), 0.61 μm, 1/2.8" Sensorstørrelse |
| Videostøtte | Ja |
| Videooppløsning | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Batteri
| Type | Li-Poly |
| Kapasitet | 5100 mAh |
| Kablet ladeeffekt | 68 W |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladeeffekt | 15 W |
Nettverk
| SIM-kort | Dobbel-SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-støtte | Ja |
| Datahastighet | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-bånd | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-bånd | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-bånd | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-bånd | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Tilkoblinger
| Wi-Fi | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-porter | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort 1.4 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
Multimedia
| Høyttaler | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| FM-radio | Nei |
Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.
Bilder av Motorola Edge+ (2023)
Ofte stilte spørsmål
-
Hva koster Motorola Edge+ (2023)?
Prisen på Motorola Edge+ (2023) er $249.99, og den kan endre seg de neste dagene.
-
Når ble Motorola Edge+ (2023) lansert?
Motorola Edge+ (2023) ble lansert Fredag 19. Mai 2023.
-
Er Motorola Edge+ (2023) tilgjengelig i butikkene?
Ja, Motorola Edge+ (2023) er i salg fordi den fortsatt produseres.
-
Hva veier Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) veier omtrent 203 gram.
-
Hvor stor skjerm har Motorola Edge+ (2023)?
Skjermen til Motorola Edge+ (2023) er 6.67 tommer.
-
Støtter Motorola Edge+ (2023) 5G-nett?
Ja, Motorola Edge+ (2023) støtter 5G på bånd n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Hvor mange kameraer har Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.