HMD Arc 2

  • Operativsystem Android 14
  • Skjerm 6.52 tommer 576x1280 piksler
  • Batteri 5000 mAh
  • Ytelse 4GB RAM Unisoc SC9863A
  • Kamera 13MP
  • Lagring 64/128GB

Spesifikasjoner for HMD Arc 2

Generelt

Merke HMD
Modellnavn Arc 2
Kunngjort Torsdag 09. Juli 2026
Lansert Måndag 20. Juli 2026
Status Tilgjengelig
Priser €80

Design

Høyde 166.4 mm (6.55 tommer)
Bredde 76.9 mm (3.03 tommer)
Tykkelse 9 mm (0.35 tommer)
Vekt 184 g (6.49 oz)
Farger Beige, Blå
Motstandsdyktighet Støvbeskyttet og vannbestandig (mot vannsprut) (kun for Europa)
Tetthetssertifiseringer IP54

Skjerm

Skjermtype IPS LCD
Skjermstørrelse 6.52 tommer
Oppløsning 576 × 1280 piksler
Bildeformat 20:9
Pikseltetthet 215 ppi
Skjerm-til-kropp-forhold ≈ 80.2%
Topplysstyrke 460 cd/m²
Berøringsskjerm Ja
Kantløs skjerm Nei
Skjermfunksjoner Kapasitiv berøringsskjerm
Multitouch-skjerm

Maskinvare

Brikkesett Unisoc SC9863A
CPU-kjerner 8
CPU-teknologi 28 nm
Maks CPU-hastighet 1.6 GHz
CPU-arkitektur 64-bit
Mikroarkitektur Cortex-A55
Minnetype LPDDR4X
GPU IMG PowerVR GE8322
RAM 4GB
Lagring 64GB, 128GB
Varianter 64GB 4GB RAM
128GB 4GB RAM
Utvidbar lagring Ja
Kortspor microSDXC

Programvare

Operativsystem Android 14 (Upside Down Cake)

Hovedkamera

Kamerastøtte Ja
Enkeltkamera 13 MP ( Vidvinkel )
Autofokus (AF)
Blitsstøtte Ja
Blitstype LED-blits
Funksjoner Panorama
Videostøtte Ja

Selfiekamera

Kamerastøtte Ja
Enkeltkamera 5 MP
Videostøtte Ja

Batteri

Kapasitet 5000 mAh
Kablet ladeeffekt 10 W

Nettverk

SIM-kort Enkelt-SIM (Nano-SIM)
Datahastighet LTE, HSPA
2G-bånd GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-bånd HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-bånd LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Tilkoblinger

Wi-Fi Ja ( Wi-Fi 4 )
Wi-Fi-standarder 802.11/b/g/n
Bluetooth Ja, v5.2
USB-porter USB Type-C
USB-tilkobling Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS)
GPS Ja
GPS-funksjoner GALILEO, GPS
NFC Nei

Multimedia

Høyttaler Ja
Hodetelefonutgang Ja
FM-radio Ja

Funksjoner

Sensorer Akselerometer
Nærhetssensor
Sideplassert fingeravtrykksensor

Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.

Bilder av HMD Arc 2

Ofte stilte spørsmål

  • Hva koster HMD Arc 2?

    Prisen på HMD Arc 2 er €80, og den kan endre seg de neste dagene.

  • Når ble HMD Arc 2 lansert?

    HMD Arc 2 ble lansert Måndag 20. Juli 2026.

  • Er HMD Arc 2 tilgjengelig i butikkene?

    Ja, HMD Arc 2 er i salg fordi den fortsatt produseres.

  • Hva veier HMD Arc 2?

    HMD Arc 2 veier omtrent 184 gram.

  • Hvor stor skjerm har HMD Arc 2?

    Skjermen til HMD Arc 2 er 6.52 tommer.

  • Støtter HMD Arc 2 5G-nett?

    Nei, HMD Arc 2 støtter ikke 5G.

  • Hvor mange kameraer har HMD Arc 2?

    HMD Arc 2 har Enkeltkamera bak og Enkeltkamera foran.