Meny

Tema

Språk

Doogee S200 Ultra 6
Doogee

Doogee S200 Ultra

  • Operativsystem Android 15
  • Skjerm 6.72 tommer 1080x2400 piksler
  • Batteri 11000 mAh Si/C Li-Ion
  • Ytelse 12GB RAM Dimensity 7400
  • Kamera 100MP 2160p
  • Lagring 1TB

Spesifikasjoner for Doogee S200 Ultra

Generelt

Merke
Doogee
Modellnavn
S200 Ultra
Kunngjort
Måndag 01. September 2025
Lansert
Onsdag 01. Oktober 2025
Status
Tilgjengelig
Priser
€550

Design

Høyde
179.5 mm (7.07 tommer)
Bredde
82.5 mm (3.25 tommer)
Tykkelse
19.1 mm (0.75 tommer)
Vekt
383 g (13.51 oz)
Farger
Svart, Grønn, Gul
Motstandsdyktighet
Støv- og vannbestandig (tåler høytrykkvannsstråler; nedsenkbar til 2 m i 24 timer)
Tetthetssertifiseringer
IP68, IP69K
Designfunksjoner
Sekundær skjerm på baksiden

Skjerm

Skjermtype
IPS LCD
Skjermstørrelse
6.72 tommer
Oppløsning
1080 × 2400 piksler
Oppdateringsfrekvens
120 Hz
Bildeformat
20:9
Pikseltetthet
392 ppi
Skjerm-til-kropp-forhold
≈ 73.6%
Skjermbeskyttelse
Corning Gorilla Glass-glass, I samsvar med MIL-STD-810H
Berøringsskjerm
Ja
Skjermfunksjoner
Kapasitiv berøringsskjerm
Multitouch-skjerm

Maskinvare

Brikkesett
Mediatek Dimensity 7400
CPU-kjerner
8
CPU-teknologi
4 nm
Maks CPU-hastighet
2600 MHz
CPU-arkitektur
64-bit
Mikroarkitektur
4x 2.6 GHz – Cortex-A78
4x 2.0 GHz – Cortex-A55
Minnetype
LPDDR5
GPU
ARM Mali-G615 MC2
RAM
12GB
Lagring
1TB
Varianter
1TB 12GB RAM
Utvidbar lagring
Ja
Kortspor
microSDXC

Programvare

Operativsystem
Android 15 (Vanilla Ice Cream)

Hovedkamera

Kamerastøtte
Ja
Trippelkamera
100 MP, ƒ/1.8 ( Vidvinkel ), 1/1.8" Sensorstørrelse
PDAF

20 MP, ƒ/1.8 ( Nattsyn )
Infrarødt nattlys

2 MP ( Makro )
Blitsstøtte
Ja
Blitstype
Dual-LED-blits
Funksjoner
Høyt dynamisk område (HDR)
Panorama
Videostøtte
Ja
Videooppløsning
2160p @ 30 fps
1080p @ 30 fps
Videofunksjoner
Gyro-EIS

Selfiekamera

Kamerastøtte
Ja
Enkeltkamera
32 MP, ƒ/2.2 ( Vidvinkel ), 1/2.8" Sensorstørrelse
Videostøtte
Ja
Videooppløsning
1080p @ 30 fps

Batteri

Type
Si/C Li-Ion
Kapasitet
11000 mAh
Kablet ladeeffekt
66 W
Funksjoner
Omvendt kablet lading

Nettverk

SIM-kort
Dobbel-SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE-støtte
Ja
Datahastighet
5G, LTE, HSPA
2G-bånd
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-bånd
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G-bånd
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)
5G-bånd
5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz)

Tilkoblinger

Wi-Fi
Ja ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi-standarder
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi-funksjoner
Dual-band
Bluetooth
Ja, v5.4
USB-porter
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB-tilkobling
Lading via USB, USB-masselagringsenhet (UMS)
GPS
Ja
GPS-funksjoner
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC
Ja

Multimedia

Høyttaler
Ja
Hodetelefonutgang
Nei
FM-radio
Ja

Funksjoner

Sensorer
Akselerometer
Kompass
Gyroskop
Nærhetssensor
Sideplassert fingeravtrykksensor

Ansvarsfraskrivelse: Vi kan ikke garantere at informasjonen på denne siden er 100 % korrekt.

Bilder av Doogee S200 Ultra

Ofte stilte spørsmål

Hva koster Doogee S200 Ultra?

Prisen på Doogee S200 Ultra er €550, og den kan endre seg de neste dagene.

Når ble Doogee S200 Ultra lansert?

Doogee S200 Ultra ble lansert Onsdag 01. Oktober 2025.

Er Doogee S200 Ultra tilgjengelig i butikkene?

Ja, Doogee S200 Ultra er i salg fordi den fortsatt produseres.

Hva veier Doogee S200 Ultra?

Doogee S200 Ultra veier omtrent 383 gram.

Hvor stor skjerm har Doogee S200 Ultra?

Skjermen til Doogee S200 Ultra er 6.72 tommer.

Støtter Doogee S200 Ultra 5G-nett?

Ja, Doogee S200 Ultra støtter 5G på bånd n1, n3, n7, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79.

Hvor mange kameraer har Doogee S200 Ultra?

Doogee S200 Ultra har Trippelkamera bak og Enkeltkamera foran.